Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů  UF-SM-10G-S

Náš kód: 208492     *208492*
-6% Ušetříte
290 Kč
  • Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů
4 769 Kč 4 479 Kč
3 702 Kč bez DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?

Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km, BiDi. Sada dvou kusů. Další informace

Rychlá navigace

Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů
4 479 Kč

Popis produktu

Modul Ubiquiti MiniGBIC pro takzvané single-mode vlákna, které slouží pro vytvoření optické trasy. Rychlost komunikace přes optický kabel probíhá rychlostí až 10 Gbps. Trasa může být dlouhá až 10 kilometrů.

Sada se sestává ze dvou zařízení. Vlnová délka TX pro vysílání signálu je stanovena u modrého modulu na 1270 nm, u červeného na 1330 nm. Pro příjem signálu jsou pak platné tyo parametry: modrý - 1330 nm, červený - 1270 nm.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: Ubiquiti

Kód výrobce: UF-SM-10G-S

Stránky výrobce: ubnt.com

V nabídce od: 23. 2. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !