Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů

100 % Náš kód: 208491 *208491*
Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů_1728525589
Skladem 5 a více kusů
Kdy zboží dostanu?
Koupit na splátky od 228 Kč
2 263 Kč 2 738 Kč
Férová cena
548 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Optický modul, přenosová rychlost až 10 Gbps na vzdálenost max. 10 km. Sada dvou kusů.

Další v kategorii

Výrobce: Ubiquiti
Kód výrobce: UF-SM-10G
Náš kód: 208491

Rychlá navigace

Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů_1728525589 Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů
2 263 Kč 2 738 Kč

Popis produktu

Modul Ubiquiti MiniGBIC pro takzvané single-mode vlákna, které slouží pro vytvoření optické trasy. Rychlost komunikace přes optický kabel probíhá rychlostí až 10 Gbps. Trasa může být dlouhá až 10 kilometrů.

Sada se sestává ze dvou zařízení. Vlnová délka TX pro vysílání signálu je stanovena na 1310 nm, pro příjem signálu je vlnová délka RX totožná. 

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: Ubiquiti

Kód výrobce: UF-SM-10G

EAN: 8103540259388

Stránky výrobce: ubnt.com

V nabídce od: 23. 2. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu (2)

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

leos@kolin.cz LEO

Propojení dvou switchů

leos@kolin.cz 21. 5. 2020 12:33

Dobrý den,
rád bych se zeptal. Mějme dva switche Ubiquiti, každý s dvěma SFP+ porty, mezi nimi SingleMode kabel s 6 LC konektory na obou stranách. Pro f… více


Recenze produktu (1)

100%
Akční nabídka Akční nabídka