Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů  UF-SM-1G-S

z 1 hodnocení Náš kód: 208493     *208493*
-14% Ušetříte
110 Kč
  • Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů
775 Kč 665 Kč
550 Kč bez DPH
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?

Optický modul, přenosová rychlost až 1 Gbps na vzdálenost max. 1 km, BiDi. Sada dvou kusů. Další informace

Rychlá navigace

Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů Ubiquiti Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů
665 Kč

Popis produktu

Modul Ubiquiti MiniGBIC pro takzvané single-mode vlákna, které slouží pro vytvoření optické trasy. Rychlost komunikace přes optický kabel probíhá rychlostí až 1,25 Gbps. Trasa může být dlouhá až 3 kilometry.

Sada se sestává ze dvou zařízení. Vlnová délka TX pro příjem signálu je u modře označeného modulu stanovena na 1310 nm a u žlutého na 1550 nm. RX vlnová délka u modře označeného modulu činí 1550 nm a u žlutého modulu 1310 nm.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: Ubiquiti

Kód výrobce: UF-SM-1G-S

EAN: 8103540259210

Stránky výrobce: ubnt.com

V nabídce od: 23. 2. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu (1)

100%