Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika

100 % Náš kód: 290769 *290769*
Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
671 Kč 812 Kč
81 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Gigabitový opticko-metalický převodník s ESD/EMP ochranou (± 12kV země/vzduch). Rozhraní: (1) 1 Gbps SFP, (1) 10/100/1000 Mbps RJ45. Způsob napájení: 802.3af PoE: (Pins 1, 2+; 3, 6-) / 24V Passive PoE: (Pins 4, 5+; 7, 8-).

Další v kategorii

Výrobce: Ubiquiti
Kód výrobce: UF-AE
Náš kód: 290769

Rychlá navigace

Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce Ubiquiti UF-AE - Ethernet/Optika
671 Kč 812 Kč

Popis produktu

Kompaktní konvertor: UBIQUITI UF-AE - Ethernet/Optika

UFiber Active Ethernet patří mezi kvalitní gigabitový opticko-metalický převodník. Slouží poskytovatelům internetového připojení k přivedení optiky k zákazníkovi a připojit jeho síť i bez nutnosti vlastnictví přístroje s SFP slotem. Protože jsou jeho rozměry opravdu kompaktní, můžete jej umístit prakticky kdekoliv.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní rysy

  • Minimalistické provedení
  • Rychlé a snadní zapojení
  • Podpora PoE

Příklady využití

Použití optických kabelů pro přenos dat výrazně snižuje rizika elektrostatického výboje (ESD) a elektromagnetické rušení (EMI) na integritu dat. Odpadá také limit délky 100 metrů připojení jako u běžného metalického vedení. Na ethernetovém zařízení s koncovkou RJ45 je podporováno vstupní pasivní napájení PoE 802.3af nebo 24V.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skvělá kompatibilita

Všestranná jednotka UF-AE je kompatibilní s jakýkoliv SFP nebo SFP + modulem při maximální rychlosti 1 Gbps. Součástí balení je držák, jednotku tak můžete umístit i na zeď.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

  • Gigabitový opticko-metalický převodník
  • ESD/EMP ochrana: ± 12kV země/vzduch
  • Rozhraní: (1) 1 Gbps SFP, (1) 10/100/1000 Mbps RJ45
  • Způsob napájení: 802.3af PoE: (Pins 1, 2+; 3, 6-)
  • 24V pasivní PoE: (Pins 4, 5+; 7, 8-)
  • Rozměry: 76.5 x 76.5 x 26.8 mm
  • Hmotnost: 70 g
Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Konektory: Rj-45 (1), SFP (1)

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Parametry

Konektory: Rj-45 (1), SFP (1)

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Napájení: 24V pasivní, PoE

Další informace

Výrobce: Ubiquiti

Kód výrobce: UF-AE

EAN: 8178820267346

Stránky výrobce: ubnt.com

V nabídce od: 23. 6. 2020

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 96 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu (1)

100%
Recenze uživatelů

Ubiquiti UF-AE

LagMen LAG LagMen - ověřený nákup
doporučuje produkt 100 % 22. 10. 2021
  • Rychlost
  • Kvalita
  • Spolehlivost
  • Napájení přes PoE
  • Nic

Použito společně s https://www.czc.cz/ubiquiti-multi-mode-opticky-modul-sfp-1-25-gbps-550m-sada-2-kusu/220380/produkt

Výprodej mobilů a smart hodinek Výprodej mobilů a smart hodinek