Události


Obrázek není k dispozici.

AMD Ryzen v předprodeji. Souboj s Intelem klepe na dveře

Události 22. 2. 2017 12 komentářů

Společnost AMD ve středu oficiálně oznámila příchod dlouho očekávaných procesorů z rodiny Ryzen. V první vlně přijdou tři nové modely a hromada základních desek. Fanoušci tohoto podniku se tak mají opravdu na co těšit.

Obrázek není k dispozici.

SSD jednotky čeká revoluce. Intel Optane se odhaluje

Události 16. 2. 2017 11 komentářů

V letošním roce se dočkáme v podstatě takové malé revoluce týkající se SSD jednotek. Způsobit by ji měla nová technologie Intel Optane, díky níž budou jednotky nabízet velmi vysokou rychlost přenosu bez výrazných výkyvů. Podle všeho se máme opravdu na co těšit.

Obrázek není k dispozici.

Canon má dvě nové zrcadlovky. Budou lákat příznivou cenou

Události 16. 2. 2017 4 komentáře

Společnost Canon se ve středu pochlubila dvěma novými přírůstky do své rodiny digitálních zrcadlovek. Oba modely mají snímač APS-C, díky čemuž budou patřit mezi cenově příznivější přístroje.

Obrázek není k dispozici.

Konvertibilní mohou být i chromebooky. Acer ukázal zajímavou novinku

Události 27. 1. 2017

Společnost Acer odhalila v noci ze čtvrtka na pátek nového zástupce z řad chromebooků. Novinka se jmenuje Spin 11 a kromě svižného chodu láká také na konvertibilní konstrukci. 

Obrázek není k dispozici.

Chytré hodinky od Samsungu si rozumí s iPhony

Události 22. 1. 2017

Zajímavou změnu si připravila společnost Samsung pro všechny fanoušky nakousnutého jablka. Chytré hodinky od jihokorejského elektronického gigantu budou nově kompatibilní také s platformou iOS.

Obrázek není k dispozici.

CES 2017: Nejzajímavější videa a fotky z největšího počítačového veletrhu

Události 14. 1. 2017 2 komentáře

Minulý týden se konal v americkém Las Vegas největší veletrh spotřební a výpočetní techniky CES 2017. K vidění toho bylo opravdu hodně, jak se můžete přesvědčit v našem obrazovém speciálu.

Obrázek není k dispozici.

Kompletní parametry odhaleny. Konzole Nintendo Switch zná i českou cenu

Události 13. 1. 2017

Společnost Nintendo odhalila všechny informace týkající se nové televizní konzole Switch, která by měla hráčům posloužit i na cestách. Otazník již dokonce nevisí ani nad českou cenovkou. Bude velmi příznivá.

Obrázek není k dispozici.

HTC láká na mobil se dvěma displeji

Události 12. 1. 2017 6 komentářů

Společnost HTC ukázala ve čtvrtek svou zbrusu novou vlajkovou loď, se kterou se bude snažit zatopit zavedeným konkurenčním výrobcům smarpthonů. Jednou z jejich hlavních přednostní má být integrace druhého displeje.

Obrázek není k dispozici.

CES 2017: Chytrý obojek pro psy i kamera do ledničky. Další várka šikovných vychytávek z Las Vegas

Události 9. 1. 2017 1 komentář

V Las Vegas, kde se minulý týden konal největší počítačový veletrh CES 2017, toho bylo k vidění opravdu hodně. Přinášíme další várku novinek, které nás v městě hříchu zaujali nejvíce.

Obrázek není k dispozici.

CES 2017: Nápady, které mají změnit svět

Události 8. 1. 2017

Veletrhu CES, který se chýlí v Las Vegas ke konci, není jenom o nadnárodních společnostech. Narazit tu je možné i na jedince, kteří se snaží teprve prosadit. A některé jejich nápady vypadají opravdu zajímavě, jiné jsou zase jen pro zábavu.

Hlavička