Víme, jak zdarma získat beznadějně vyprodanou sběratelskou edici Zaklínače 3

Od zahájení prodeje Zaklínače 3 nás dělí už jen dny a sběratelské edice této dlouho očekávané RPG řežby jsou dávno beznadějně vyprodané. Přesto existuje způsob, jak sběratelskou edici nového Zaklínače získat a ještě k tomu zcela zdarma. Nevěříte? Tak pokračujte ve čtení!

Jednu PC verzi nového Zaklínače 3: Divoký hon jsme si pro vás totiž schovali do další z řady našich facebookových soutěží o lákavé ceny. Lov na sběratelskou edici startuje na Facebooku CZC.cz v pondělí 11. 5. 2015 a ukončen bude v neděli 17. 5. 2015. Výherce pak vyhlásíme na Facebooku CZC.cz v pondělí 18. května. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nadupaná sběratelská edice Zaklínače 3 váží přes 2 kilogramy

 

Jak se zapojit do soutěže?

Vaším úkolem je vžít se do role hlavního hrdiny Geralta a popsat nebo graficky ztvárnit, jak podle vás vypadá Zaklínačův den. Pak už stačí jen správně zodpovědět tři jednoduché soutěžní otázky a výhra v podobě sběratelské edice PC verze hry Zaklínač 3: Divoký hon vám zanedlouho může říkat pane. Nápovědu pro zodpovězení třech soutěžních otázek naleznete pod tímto odkazem.

Tak vzhůru do boje, divoký hon o beznadějně vyprodanou„sběratelku“ Zaklínače 3 právě začíná!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Soutěž o sběratelskou edici PC verze Zaklínače 3 probíhá na Facebooku CZC.cz od 11. do 17. května 2015

 

Zatímco sběratelské edice byly rozebrány, klasické verze hry pro PC (1 099 Kč), PlayStation 4 (1 599 Kč) i Xbox One (1 599 Kč) jsou stále k dispozici pro předobjednávky, navíc s plákatem Geralta zdarma. Přijít si hru vyzvednout přitom můžete už o půlnoci z 18. na 19. května do naší pražské pobočky na Muzeu. Pokud navíc dorazíte v libovolném cosplay kostýmu, dáme vám jako správným fanouškům fantasy, sci-fi či anime slevu až 600 Kč. Podrobnější informace o půlnočním prodeji se dozvíte pod tímto odkazem.

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Nečekaně velký výprodej Uklízíme sklady