Vlastníte notebook HP? Zkontrolujte si baterii

Produktové tipy 71 % hodnotilo 7 uživatelů 14. 2. 2017 3 komentáře

HP rozšiřuje bezpečnostní program týkající se potenciálně nebezpečných baterií. Podívejte se, zda takovou náhodou nevlastníte. Pokud ano, dostanete zdarma novou.

24. ledna 2017 společnost HP oznámila rozšíření probíhajícího celosvětového dobrovolného programu svolávací akce týkajícího se některých baterií notebooků, který byl oznámen v červnu 2016. Program byl rozšířen, aby zahrnoval další baterie, které byly zaslány se stejnými produkty notebooků. Dotčené baterie byly dodávány s konkrétními notebooky HP, Compaq, HP ProBook, HP ENVY, Compaq Presario a HP Pavilion prodávanými na celém světě od března 2013 do října 2016 a/nebo byly prodávány jako příslušenství nebo náhradní díly či výměnný díl v rámci podpory. U těchto dotčených baterií hrozí možnost přehřátí a představují riziko požáru a popálení pro zákazníky.

HP vyzývá zákazníky, aby znovu zkontrolovali všechny potenciálně dotčené produkty

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Co dělat?

Přejděte na webovou stránku svolávací baterií HP na adrese: http://www.HP.com/go/batteryprogram2016 a znovu zkontrolujte svoji baterii. Pokud je vaše baterie dotčena, okamžitě baterii přestaňte používat a vyjměte ji z notebooku. Společnost HP poskytne náhradní baterii za každou ověřenou, dotčenou baterii, zdarma.

Poznámka: Můžete dále používat svůj notebook bez vložené baterie připojením notebooku k externímu napájecímu zdroji.

Pokud máte dotazy týkající se tohoto programu, přejděte na webovou stránku programu a vyberte možnost Kontaktujte nás.

Diskuze k novince (1)

Máte otázky k k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

yvojko00 YVO

Výměna

yvojko0022. 2. 2017 7:43

v prosinci jsem si zakoupil tento NTB "HP 15 (15-ac132nc), stříbrná V4N40EA", musím i u tohoto modelu vyměnit baterii. Nemám ho již u sebe, ale zajímá m…