Woodcessories Woodcessories

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Myšlenka na založení značky Woodcessories vznikla při výletu v té době dvou studentů ekonomie Sebastianem Zawadiakem a Sebastianem Hofmannem v divoké přírodě Coloradu. Oba zakladatelé potkali místní obyvatele, kteří vznesli otázku, proč současná společnost produkuje množství konzumních produktů bez jakéhokoliv spojení s přírodou a ekologií. Idea tedy byla vyrábět vysoce kvalitní produkty z ekologicky udržitelných materiálů, které budou v souladu s přírodou.

V roce 2013 začali vyrábět špičkové nabíjecí stanice vyrobené z recyklovaného lodního dřeva. Tento produkt byl inovací na trhu a brzy jej ohromil. Díky tomuto úspěchu si zakladatelé uvědomili, jak velký potenciál myšlenka vyrábět prémiové produkty z přírodních materiálů má. V současné době značka Woodcessories vyrábí kompletní portfolio příslušenství, jako jsou pouzdra pro smartphony s použitím ekologicky udržitelného dřeva, kamene, bio materiálů jako pšenice a sláma, dále bezdrátové nabíječky, řemínky pro hodinky apod. Veškeré produkty se vyznačují vysokou odolností, originálním a prémiovým vzhledem, lehkostí, perfektně padnou.

Dřevěná pouzdra jsou vyrobena z různých druhů opravdového dřeva např. z javoru, vlašského ořechu a dubu. Každé pouzdro s použitím dřeva je unikátní a zároveň odolné – jádro pouzder je z aramidu, který je 5x pevnější než ocel, pokryté skutečným dřevem. Pouzdra s použitím přírodního kamene jsou vyrobena z ručně broušené žuly, břidlice nebo křemene. Díky unikátní procesu nanášení vrstvy kamene je pouzdro pružné, odolné vůči rozbití, a dokonce jsou i voděodolná.

BIO pouzdra jsou vyrobena z ekologicky šetrné pšeničné směsi a plastu, který se snadno recykluje. Tato směs je veganská, šetří přírodu a zároveň chrání Váš smartphone.

Novinkou jsou antimikrobiální BIO pouzdra s použitím certifikované směsi, která ničí 99,9 % všech bakterií. Veškeré materiály použité při výrobě produktů jsou z certifikovaných surovin, např. obaly produktů jsou z 98 % recyklovaného papíru, který lze snadno znovu použít nebo jednoduše zkompostovat. Woodcessories je tak skutečnou zeleně myslící značkou vyrábějící exkluzivní produkty s promyšleným designem jak samotných produktů, tak i obalů, které jsou šetrné k přírodě.

 

Další produkty Woodcessories

Akční nabídka Akční nabídka