Produkty s označením "zajímavá cena", Masterlan

kód: 250302
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
-60%
270 Kč 327 Kč 108 Kč 131 Kč
skladem
2 kusy
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 20 m.
kód: 249864
Masterlan ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha
zajímavá cena
prodloužená záruka
3,50 Kč 4,30 Kč
skladem
2 kusy
Ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha.
kód: 250192
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Multimode OM4, Duplex
zajímavá cena
prodloužená záruka
-73%
22 Kč 27 Kč 6,10 Kč 7,40 Kč
skladem
2 kusy
Optická spojka, konektory SC, UPC, MM OM4, duplex.
Akční nabídka
kód: 250257
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-37%
29 Kč 35 Kč 18,50 Kč 22 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, délka 3 m.
kód: 287598
Masterlan OK12v3 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-45%
41 Kč 49 Kč 22 Kč 27 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 249860
Masterlan ST24M - optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
prodloužená záruka
-42%
41 Kč 49 Kč 23 Kč 28 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta s víčkem a integrovanými hřebínky pro uložení až 24 svárů.
kód: 287596
Masterlan OK12v2 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-40%
41 Kč 49 Kč 24 Kč 29 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem, včetně hřebínků. Umožňuje stohování.
kód: 287595
Masterlan OK12v1 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-42%
49 Kč 59 Kč 28 Kč 34 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 287599
Masterlan OK24v1 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-42%
49 Kč 59 Kč 28 Kč 34 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
Akční nabídka
kód: 259293
Masterlan ST6M1 - optická kazeta pro 6 svárů
zajímavá cena
-30%
41 Kč 49 Kč 28 Kč 34 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta, pro 6 svárů, s víčkem, kompaktní provedení.
kód: 287597
Masterlan OK24v2 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-47%
57 Kč 69 Kč 30 Kč 37 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 250260
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-88%
246 Kč 297 Kč 31 Kč 37 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 250193
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
zajímavá cena
prodloužená záruka
-59%
104 Kč 125 Kč 42 Kč 51 Kč
skladem
1 kus
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.
kód: 250254
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-79%
287 Kč 347 Kč 60 Kč 72 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 250265
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-79%
287 Kč 347 Kč 60 Kč 72 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 250263
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-80%
295 Kč 357 Kč 60 Kč 72 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 250267
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-80%
328 Kč 397 Kč 65 Kč 79 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 250298
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m
zajímavá cena
-58%
163 Kč 197 Kč 68 Kč 82 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC/SC, 2 vlákna typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 5 m.
kód: 250306
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 15m
zajímavá cena
-47%
138 Kč 167 Kč 73 Kč 88 Kč
skladem
2 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 15 m.
kód: 250312
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 20m
zajímavá cena
-46%
138 Kč 167 Kč 75 Kč 91 Kč
skladem
1 kus
Kvalitní optický patch cord, konektory LC, 1 vlákno typu SM 9/125 (G.657.A2), plášť LSZH, APC, průměr 2 mm, délka 20 m.
kód: 250290
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
-51%
188 Kč 227 Kč 93 Kč 112 Kč
skladem
4 kusy
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
kód: 250216
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-56%
287 Kč 347 Kč 127 Kč 153 Kč
skladem
1 kus
Optický pigtail, konektor LC, SM, vlákno 9/125 (G.657.A2), UPC, 12 ks v ochraně, délka 1,5 m.
kód: 262642
Masterlan 19" police, 450mm, 1U, zatížení 40kg, černá  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
zajímavá cena
-9%
Masterlan 19" police, 450mm, 1U, zatížení 40kg, černá
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
470 Kč 569 Kč 428 Kč 517 Kč
skladem
1 kus
Police do 19“ rozvaděče, výška 1U, hloubka 450 mm, nosnost 40 kg, uchycení vpředu i vzadu, zvýšený okraj proti zapadnutí věcí.
kód: 262643
Masterlan 19" police, 550mm, 1U, zatížení 40kg, černá  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
zajímavá cena
Masterlan 19" police, 550mm, 1U, zatížení 40kg, černá
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
536 Kč 649 Kč
skladem
2 kusy
Police do 19“ rozvaděče, výška 1U, hloubka 550 mm, nosnost 40 kg, uchycení vpředu i vzadu, zvýšený okraj proti zapadnutí věcí.
kód: 250198
Masterlan optická vana 24x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
zajímavá cena
prodloužená záruka
-15%
Masterlan optická vana 24x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
659 Kč 797 Kč 559 Kč 676 Kč
skladem
1 kus
Optická vana, do 19“ racku, výsuvná, 24x SC simplex nebo 24x LC duplex, výška 1U kazeta na ochranu svárů, bez kabelových průchodek.
kód: 287601
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 96x SC, včetně kazet, šedá  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
zajímavá cena
-41%
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 96x SC, včetně kazet, šedá
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
1 305 Kč 1 579 Kč 769 Kč 931 Kč
skladem
2 kusy
Venkovní spojovací box včetně kazet, určený pro 96 optických svárů s 8 kabelovými průchodz. Součástí sady je široká řada příslušenství. Rozměry boxu činí 394 x 467 x 125 mm.
kód: 280480
Masterlan nástěnný, 500x500x200, plechová, uzamykatelná, IP20  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
zajímavá cena
-16%
Masterlan nástěnný, 500x500x200, plechová, uzamykatelná, IP20
Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
1 280 Kč 1 549 Kč 1 074 Kč 1 299 Kč
Nástěnná rozvodná skříň, 500 x 500 x 200 mm, úroveň krytí IP20, plechová, uzamykatelná, předem sestavena.

Máme pro Vás

Zobrazit
Akční nabídka Akční nabídka