Produkty s označením "zajímavá cena", Masterlan

kód: 250325
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 10m
zajímavá cena
-48%
97 Kč 117 Kč 50 Kč 61 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Simplex, typ Singlemode 9/125. Délka 10 m.
Be a gamer
kód: 250306
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 15m
zajímavá cena
-47%
138 Kč 167 Kč 73 Kč 88 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Délka 15 m.
Be a gamer
kód: 249868
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex
zajímavá cena
15,20 Kč 18,40 Kč
skladem
5 a více kusů
Optická singlemode spojka pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken.
kód: 250257
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-42%
29 Kč 35 Kč 17,10 Kč 21 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, délka 3 m.
kód: 287598
Masterlan OK12v3 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-50%
41 Kč 49 Kč 20 Kč 25 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 287596
Masterlan OK12v2 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-45%
41 Kč 49 Kč 22 Kč 27 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem, včetně hřebínků. Umožňuje stohování.
Be a gamer
kód: 287595
Masterlan OK12v1 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-47%
49 Kč 59 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 287599
Masterlan OK24v1 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-47%
49 Kč 59 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 259293
Masterlan ST6M1 - optická kazeta pro 6 svárů
zajímavá cena
-36%
41 Kč 49 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta, pro 6 svárů, s víčkem, kompaktní provedení.
Be a gamer
kód: 250260
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-89%
246 Kč 297 Kč 28 Kč 34 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 287597
Masterlan OK24v2 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-49%
57 Kč 69 Kč 29 Kč 36 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 250193
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
zajímavá cena
prodloužená záruka
-62%
104 Kč 125 Kč 39 Kč 47 Kč
skladem
1 kus
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.
kód: 259298
Masterlan ST24M2 - optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-55%
98 Kč 119 Kč 44 Kč 54 Kč
skladem
3 kusy
Optická kazeta, pro 24 svárů, s víčkem, stohovatelné, 4x pevný hřebínek pro ochranu svárů do průměru 2,2 mm.
kód: 250254
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-81%
287 Kč 347 Kč 55 Kč 66 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 250265
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-81%
287 Kč 347 Kč 55 Kč 66 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 250263
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-81%
295 Kč 357 Kč 55 Kč 66 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 250267
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-82%
328 Kč 397 Kč 60 Kč 73 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 250333
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
zajímavá cena
-49%
155 Kč 187 Kč 79 Kč 96 Kč
skladem
5 a více kusů
Masterlan optický patch cord, provedení SCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 3 m.
kód: 250371
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
zajímavá cena
-43%
171 Kč 207 Kč 97 Kč 117 Kč
skladem
1 kus
Masterlan optický patch cord, provedení LCupc/SCupc, Duplex, typ Singlemode 9/125. Délka 2 m.
kód: 250216
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-59%
287 Kč 347 Kč 117 Kč 141 Kč
skladem
1 kus
Optický pigtail, konektor LC, SM, vlákno 9/125 (G.657.A2), UPC, 12 ks v ochraně, délka 1,5 m.
kód: 306109
Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM3, 8, Typ B, 1m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-30%
545 Kč 659 Kč 381 Kč 461 Kč
varianty
skladem
2 kusy
Masterlan optický kabel MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM3, 8, Typ B. Délka kabelu 1 m.
kód: 306111
Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM4, 8, Typ B, 1m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-30%
553 Kč 669 Kč 388 Kč 469 Kč
varianty
skladem
2 kusy
Masterlan optický kabel MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM4, 8, Typ B. Délka kabelu 1 m.
kód: 306110
Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM3, 8, Typ B, 2m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-30%
611 Kč 739 Kč 429 Kč 519 Kč
varianty
skladem
2 kusy
Masterlan optický kabel MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM3, 8, Typ B. Délka kabelu 2 m.
kód: 306112
Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM4, 8, Typ B, 2m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-30%
649 Kč 785 Kč 455 Kč 551 Kč
varianty
skladem
2 kusy
Masterlan optický kabel MPO patch cord, MPOupc female/4xLCupc duplex, MM, OM4, 8, Typ B. Délka kabelu 2 m.
kód: 306304
Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 1m
zajímavá cena
-30%
665 Kč 805 Kč 466 Kč 564 Kč
varianty
skladem
1 kus
Optický kabel pro náročné aplikace, konektory MPOupc/MPOupc, M/M, kategorie OM3, délka 1m.
kód: 306307
Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m
zajímavá cena
-30%
729 Kč 882 Kč 510 Kč 617 Kč
varianty
skladem
1 kus
Optický kabel pro náročné aplikace, konektory MPOupc/MPOupc, M/M, kategorie OM3, délka 2m.
kód: 306308
Masterlan optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM4,12, Typ B, 1m
zajímavá cena
-30%
732 Kč 886 Kč 512 Kč 620 Kč
varianty
skladem
1 kus
Optický kabel pro náročné aplikace, konektory MPOupc/MPOupc, M/M, kategorie OM4, délka 1m.

Máme pro Vás

Zobrazit
Be a gamer Be a gamer