Produkty s označením "zajímavá cena" - příslušenství, Masterlan

kód: 249868
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex
zajímavá cena
15,20 Kč 18,40 Kč
skladem
5 a více kusů
Optická singlemode spojka pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken.
Užijte si k nákupu 90 dní sportovních přenosů
kód: 287598
Masterlan OK12v3 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-50%
41 Kč 49 Kč 20 Kč 25 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
Akční nabídka
kód: 287596
Masterlan OK12v2 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-45%
41 Kč 49 Kč 22 Kč 27 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem, včetně hřebínků. Umožňuje stohování.
kód: 287595
Masterlan OK12v1 optická kazeta pro 12 svárů
zajímavá cena
-47%
49 Kč 59 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 12 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 287599
Masterlan OK24v1 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-47%
49 Kč 59 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
2 kusy
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 259293
Masterlan ST6M1 - optická kazeta pro 6 svárů
zajímavá cena
-36%
41 Kč 49 Kč 26 Kč 31 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta, pro 6 svárů, s víčkem, kompaktní provedení.
Výherna
kód: 287597
Masterlan OK24v2 optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-49%
57 Kč 69 Kč 29 Kč 36 Kč
skladem
1 kus
Optická kazeta pro 24 svárů, dodávaná s víčkem. Umožňuje stohování.
kód: 250193
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
zajímavá cena
prodloužená záruka
-62%
104 Kč 125 Kč 39 Kč 47 Kč
skladem
1 kus
Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.
kód: 259298
Masterlan ST24M2 - optická kazeta pro 24 svárů
zajímavá cena
-55%
98 Kč 119 Kč 44 Kč 54 Kč
skladem
3 kusy
Optická kazeta, pro 24 svárů, s víčkem, stohovatelné, 4x pevný hřebínek pro ochranu svárů do průměru 2,2 mm.
CZC klub
kód: 287601
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 96x SC, včetně kazet, šedá O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
zajímavá cena
-46%
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 96x SC, včetně kazet, šedá
O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
1 305 Kč 1 579 Kč 709 Kč 858 Kč
skladem
2 kusy
Venkovní spojovací box včetně kazet, určený pro 96 optických svárů s 8 kabelovými průchodz. Součástí sady je široká řada příslušenství. Rozměry boxu činí 394 x 467 x 125 mm.

Máme pro Vás

Zobrazit
Fanděte se správnými barvami Fanděte se správnými barvami