Získejte až 5 000 Kč zpět při nákupu LG OLED TV

Produktové tipy hodnotili 3 uživatelé 9. 2. 2017

Opravdové jaro je sice ještě daleko, cashbacky se ale probouzejí k životu už teď. Dopřejte si špičku mezi televizory a ušetřete až 5000 Kč.

Podívaná bez kompromisů

Pokud byla technologie LED prvok, OLED je organismus. Organická síť diod. Každá z nich je samostatná, samostatně emituje světlo a nezávisle na ostatních se zapíná a vypíná. Obrazovka z nich složená proto poskytuje dokonalé barvy včetně sytě černé. Navíc obsahuje o poznání méně panelů – je možné ji nalepit na sklo, a to ji činí velmi tenkou. Většina OLED televizorů navíc nabízí nejvyšší současné rozlišení 4K UHD. Můžete si přitom vybrat z různých úhlopříček a volit jak zakřivené, tak klasické ploché obrazovky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Porovnání stavby panelu OLED a LED TV 

Rozdílům mezi technologií LED a OLED jsme se věnovali také v našem zábavně-naučném pořadu Geekoviny na YouTube

 

Jak můžete na těchto TV peckách ušetřit?

Na výběr a pořízení televizoru máte čas od 6. 2. do 30. 4. 2017. Následně stačí nového televizního společníka zaregistrovat na webu http://www.lgproradost.cz/oled/register a nechat si od výrobce poslat část z investovaných peněz zpět na váš účet. Za Full HD modely máte příležitost získát cashback 2 500 Kč, v případě 4K UHD modelů lze požádat o 5 000 Kč zpět.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

<< Chci LG OLED TV s cashbackem až 5000 Kč >>

Diskuze k novince

Máte otázky k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hlavička