SFP moduly Zyxel, Zyxel

kód: 219300
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč + O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
prodloužená záruka
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC
Elektronické předplatné časopisu Reflex a novin E15 na půl roku v hodnotě 1518 Kč O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
1 869 Kč 2 262 Kč
skladem
dodání do 2 dnů
Koupit na splátky
Gigabitový transreciever, SFP, IEEE 802.3z, vlnová délka 850 nm, pracuje na vzdálenost až 550 m.

Máme pro Vás

Zobrazit
Týden slev CZC.Gaming Týden slev CZC.Gaming