Všechny komentáře k článku:28. 10. 2008 máme zavřeno!

Pěkná lekce s dějepisu

Je docela zajímavé, kolik se toho dá napsat o tom proč je 28.10 zavřeno.

Možnosti
1 reakce
poslední 14. 10. 2009 8:36

taky na to koukám a zvedlo mi to náladu....