Všechny komentáře k článku:28. 10. 2008 máme zavřeno!

Svátek

I IT machři z czechcomputeru si musí odpočinout ;)

Možnosti
11 reakcí
poslední 29. 10. 2008 21:00

Jen si dáchněte chlapci a děvčata, ZASLOUŽÍTE SI TO!!!!
**CZC for EVER**

 

@Anonymní uživatel: No jasně svátek je všude tak proč ne v CZC?

 

@wpt: Svátek je všude leda tak v kalendáři. Znám asi milion firem, kde se normálně maká... Aspoň, že někdo má rozum a dá zaměstnancům volno.

 

@mervart: Asi tak nějak v kalendáři se píše ve firmách jse se pilně pracuje je to svátek o ničom záleží na ředitelovi firmy jestli dá zaměstnancům volno a u czc jsou dobří lidé a rozum maj v kapse takže si odpočiňtě ikdyž ten den asi nestačí...

 

@Anonymní uživatel: Když už je ten svátek, tak si mají vychutnat pohodu, nejen zaměstanci, ale i zákazníci, takže je šlechetné od CZC, že zavře a nechá zákazníky odpočinout:)

 

@dr6se2: Třeba nám chtějí ušetřit nějaké peníze, protože jak zavřou, tak nemůžeme hledat nové blbosti co nakoupit ;)

 

@Rypi-cz: Tak tohle mě pobavilo :DD. Spíš si myslím že chtějí i svým zákazníkům předvést, jací že jsou vlastně v CzC vlastenci :)

 

@mtmccox: Tak vždyť se ta firma jmenuje Český počítač, tak jaképak copak. Vlastenci do morku kostí už od založení firmy :o)

 

@petr.zima: To máte pravdu, jen kdyby to vlastenectví nekazil ten cizí jazyk, v kterém je název firmy.Ale holt anglicky to zní více světově.

 

Přesně tak :) odpočinou si, a po odpočinku jim půjde všechno ještě líp :)

 

@smeagol.gollum: Odpočívejte než ted nastane nával přes vánocema. TO bude frmol a fronty až ven :)