Všechny komentáře k článku:28. 10. 2008 máme zavřeno!
Svátek
I IT machři z czechcomputeru si musí odpočinout ;)
Jen si dáchněte chlapci a děvčata, ZASLOUŽÍTE SI TO!!!!
**CZC for EVER**
@wpt: Svátek je všude leda tak v kalendáři. Znám asi milion firem, kde se normálně maká... Aspoň, že někdo má rozum a dá zaměstnancům volno.
@mervart: Asi tak nějak v kalendáři se píše ve firmách jse se pilně pracuje je to svátek o ničom záleží na ředitelovi firmy jestli dá zaměstnancům volno a u czc jsou dobří lidé a rozum maj v kapse takže si odpočiňtě ikdyž ten den asi nestačí...
@Anonymní uživatel: Když už je ten svátek, tak si mají vychutnat pohodu, nejen zaměstanci, ale i zákazníci, takže je šlechetné od CZC, že zavře a nechá zákazníky odpočinout:)
@dr6se2: Třeba nám chtějí ušetřit nějaké peníze, protože jak zavřou, tak nemůžeme hledat nové blbosti co nakoupit ;)
@Rypi-cz: Tak tohle mě pobavilo :DD. Spíš si myslím že chtějí i svým zákazníkům předvést, jací že jsou vlastně v CzC vlastenci :)
@mtmccox: Tak vždyť se ta firma jmenuje Český počítač, tak jaképak copak. Vlastenci do morku kostí už od založení firmy :o)
@petr.zima: To máte pravdu, jen kdyby to vlastenectví nekazil ten cizí jazyk, v kterém je název firmy.Ale holt anglicky to zní více světově.
Přesně tak :) odpočinou si, a po odpočinku jim půjde všechno ještě líp :)