Všechny komentáře k článku:28. 10. 2008 máme zavřeno!

Svátek

Tak je to jasné, svátek je svátek a to se prostě nepracuje, a když jo tak jenom tam kde je to nutný - zde chápu hardcore hráče kteří potřebují nutně nové PC a nemůžou si ho zítra převzít, naštěstí eshop jede a tak si ho mohou alespoň sestavit;)

Možnosti