Všechny komentáře k článku:28. 10. 2008 máme zavřeno!
Svátek
I IT machři z czechcomputeru si musí odpočinout ;)
@wpt: Svátek je všude leda tak v kalendáři. Znám asi milion firem, kde se normálně maká... Aspoň, že někdo má rozum a dá zaměstnancům volno.
@mervart: Asi tak nějak v kalendáři se píše ve firmách jse se pilně pracuje je to svátek o ničom záleží na ředitelovi firmy jestli dá zaměstnancům volno a u czc jsou dobří lidé a rozum maj v kapse takže si odpočiňtě ikdyž ten den asi nestačí...
@Anonymní uživatel: Když už je ten svátek, tak si mají vychutnat pohodu, nejen zaměstanci, ale i zákazníci, takže je šlechetné od CZC, že zavře a nechá zákazníky odpočinout:)
@dr6se2: Třeba nám chtějí ušetřit nějaké peníze, protože jak zavřou, tak nemůžeme hledat nové blbosti co nakoupit ;)
@Rypi-cz: Tak tohle mě pobavilo :DD. Spíš si myslím že chtějí i svým zákazníkům předvést, jací že jsou vlastně v CzC vlastenci :)
@mtmccox: Tak vždyť se ta firma jmenuje Český počítač, tak jaképak copak. Vlastenci do morku kostí už od založení firmy :o)
@petr.zima: To máte pravdu, jen kdyby to vlastenectví nekazil ten cizí jazyk, v kterém je název firmy.Ale holt anglicky to zní více světově.
Chyba v první větě.
místo svátku tam je napsáno státku. :)
Toto úterý, 28. 10. 2008 máme z důvodu (státního) státku zavřeno.
@patlaja: Nechapu jak se vam podari si vsimnout vzdycky ja proste ctu a vidim tam co tam ma byt..Asi bych nic opravovat nemohl :D
@Lok1: To je tím, že mozek zachycuje počátky a konce slov a zbytek si domýšlí. Chyby lze najít pečlivým čtením nebo prostě praštej do očí...
@anguilla: Jo znam to je tak samo jak se daji psat do slov bud blbosti nebo cisla a stejne to jde bez problemu precist
@patlaja: překlep :) stává se :) ale je fakt, že ten kdo něco píše si to má po sobě přečíst, nebo nechat někoho aby to zkontroloval :) ale tak stává se :)
@smeagol.gollum: Mysli, že ten kdo se překlepl toho má na starosti určitě víc a že taky třeba mohl spěchat, ale např. já se překlepnu každou chvíli!! :P
@patlaja: hmmm dovolujeme si vás ... nemelo by byt Vás ?? no to je jedno ... ja na pravopis nehledim ... i kdyz bych ted v maturitnim rocniku asi mel ... :(
@beznick: Ano, souhlasím s stebou Vás je opravdu písmeno v má být velké je to díky tomu že někoho oslovujeme v pravopisu to tak je...také maturuji příští rok taktéž jsem si toho všim...
@Lenochod: Chyby typu státku místo svátku jsou naprosto banální, stejně tak Vás nebo vás zdůrazňuje určitou míru formality a když si uvědomíme, že tyto články jsou psány pro určitou komunitu lidí, tak si nemusíme na nějaké formality zas až tak hrát. Pozor by si autoři článku ale měli dát na hrubajzny, které se stále vyskytují poměrně často.
@anguilla: jak sem napsal, je mi to ukradeny ... aj ctu i slegem typu "moe" ale kdyz uz tak uz zejo ... kdyz pisu mail reditreli skoly, tak se taky snazim psat rozumne ... a s diakririkou ...
Svátek
Tak je to jasné, svátek je svátek a to se prostě nepracuje, a když jo tak jenom tam kde je to nutný - zde chápu hardcore hráče kteří potřebují nutně nové PC a nemůžou si ho zítra převzít, naštěstí eshop jede a tak si ho mohou alespoň sestavit;)
Pěkná lekce s dějepisu
Je docela zajímavé, kolik se toho dá napsat o tom proč je 28.10 zavřeno.
Hsef
hdhf