Všechny komentáře k článku:Acer vydává 22palcový monitor Ferrari
Acer Ferrari
Desgin výrobků Acer Ferrari se mi líbí delší dobu. Parametry jsou taky výborné,jen to všechno zase bude degradovat cena - omezená výroba na 500ks!
@JakubCigán: Jsouto užásný monitory a no degradovat když máš jen 500ks tak ta cena bude natolik vysoká ale i přesto si myslím že budou velice rychle pryč kdoví třeba už jsou aji zamluvený :)
@JakubCigán: Mno je to spise "sberatelska" serie nez vylozene prakticka vec... je to spis pro nadsence, co se nespokoji s tim, ze maji na stole monitor jako kazdej druhej...
@Fireman: Presne tak, ciste sberatelska edice, kdyz mam v garazi ferrari tak mi ladi i ostatni sradicky jako notebook na sedadle spolujezdce, lyzazrska vybava a monitor na pracovnim stole vedle v garazi :-D:-DVcera jsem si objedna 4 Samsungy, ktere maji co se koukam shodne paramtry az na ten HDMI. Cenove jsou 100% levnejsi :-)
@Sargas: presne moje rec.....prvni co me napadlo ze tomam vlastne doma...akorat od samsungu a nema to znacek ferari...a pak to HDMI ale myslim ze jako naky zazracny rozdily tam nebudou......jak zde rikate je to zberatelska edice.....i kdyz zatim zadneho zberatele monitoru neznam :)
LCD panel
Skoda, ze podobne serie nerobi napriklad Samsung ale iny kvalitny vyrobcovia. Dizajnovo to ma Acer naozaj podarene ale bojim sa kvality ich LCD panelu. Urcite to budu lepsie kusky ale TFT sa na taku seriu podla mna nehodi
@kikloop: Ty znas nejaky jiny druh LCD nezli je TFT ?, protoze TFT je oznaceni Thin Film Transistor a to se dal deli na TN, PVA, CPA, MVA, IPS, atd...
@Shap: Sice máte pravdu, ale viděl jsem i obchody, které trochu matou a místo technologie výroby TN uvádějí prostě TFT.
@kikloop: Asi se mnou nebudou nezasvěcení souhlasit, ale Acer je firma, která si skutečně může dovolit říci, že její LCD panely jsou výborné. Kvalita LCD je u Aceru vždy výborná ve svých kategoriích, například i u levných notebooků. Ale to jen tak pro informaci. Je samozejmě nutné brát v potaz kategorii a určení. Ono to bude asi tím, že Acer vlstní dvě továrny na LCD, myslím že to jsou AU a Chuanghwe (nebo jak se to píše)
@Vejmitsch: No tak zase že Acer co v segmentu LCD udělá, tak je klenot, to bych netvrdil... Máme v rodině dva exempláře low-end 17" LCD od Aceru... O žádné vynikající výrobky nejde, konstrukce fórová, podání barev dost hrozné a můj o 200 Kč dražší Hyundai je naprosto jiné kafe... A to srovnávám monitory ve stejné (výkonnostní i cenové) kategorii... Neříkám, že jsou všechny Acery na nic, ale zase říkat "kdo Acer koupí, neprohloupí", to bych teda taky netvrdil...
@david_cze: ono je to těžké, já jsem mohl porovnat pár monitorů většinou v kategorii low-endů a to od zanček Benq, Asus, Acer, LG nebo taky F-Siemens a Samsung, nakonec když se mi moc nelíbilo podání u žádného z viděných modelů, tak jsem ze strachu koupil Eizo. Je pravda, že za vysokou cenu, ale jsem maximálně spokojený. Tady u levnějších monitorů nikdo nemůže požadovat 100% zpracování a parametry, ale série Ferrari je prostě DISIGN.
@LIKEABLEBOY: Ale jasně, kdyby kolega mluvil o sérii Ferarri (JEN o ní) tak neřeknu ani popel, jenže on to pokud jsem to správně pochopil globalizuje i na ostatní LCDčka od Aceru a třeba v tom low-endu jsou dle mého za stejné nebo jen velmi nepatrně vyšší peníze daleko lepší značky...
Krasne
Nadherny dizajn tohoto monitoru je u me umocnen tim, ze jsem fanda ferrari, jen si tak moct neco takovyho dovolit - libilo by se mi to na stole. Jenom by mohlo byt u 22 palcu vetsi rozliseni. ....A hlavne by se mohlo ferrari v F1 trochu vic darit.
@solinek: já teda příznivcem jsem a monitor je fakt nádherný a líbí se mi, že Acer dělá i notebooky s motivem Ferrari. Což nikdo jiný něco podobného nedělá.
@jiraskyradek: Neboj Radku.ještě mají vyrábět verzi "TRABANT" v serii 5000kusů a ta bude pro nás cenově jak stvořená :o))) Ale dost legrace,musím uznat že je design krásný :o))
@kecup: Uznávám, že monitor je hezký, fanda Ferrari jsem taky, ale to co se týče osobních, nebo spíše sportovních vozů. Ale to co dělá Ferrari ve formuli 1, je hnus a špína. Fuj. No nic, ale jsme tu na serveru o počítačích a elektronice, takže monitor si pochvalu zaslouží
Pocit
při pohledu na tento monitor se mi rozproudí krev v žilách
@Karel.Profant: Sice je tenhle display designově velice propracovaný a celkově povedený, mně by se rozproudila krev v žilách při pohledu na ono Ferrari :)
@mtmccox: Mě proudí krev v žilách pořád(myslím).Mi by ta krev asi ztuhla kdybych viděl jak krásně(hnusne)zobrazuje.
A kde ho koupím ?
To by mě zajímalo, kde bych si takovej monitor mohl objednat...?Pochybuji, že by se nějaký kousek dostal do ČR :-(
@Anonymní uživatel: No ver tomu, ze kdyz se do CR dostane tak bud bude hned pryc, nebo bude za takovy nehorazny penize, ze se ti o tom ani nebude zdat:)
@cacanovotny: ono notebooky od Aceru v modelové řadě Ferrari také ničím než vzhledem neoplývají a za stejnou cenu se pořídí výkonnější modely, ale je to opravdu o disignu a za ten se platí nehorázný prachy.
@Jirka.Mayrich: já si mysli, že jakmile to Acer dá do nabídky, tak už budou hned všechny zamluvený. Přeci jenom na světě bude víc jak 500 bláznů do Ferrari (v předešlej diskuzi jsem šet, že je výroba omezená na 500kusů)
@Anonymní uživatel: Myslim že jsem ho někde viděl..a do 10k se vejdeš..nejsem si jistej, myslim že asi 7500,- stojí viděl jsem ho v Euronicsu
Je to SMEJD
Ja se nestacim divit tomu co tady ctu. To sem snad pisou jenom pitomci??? Jaky vynikajici parametry??? Vzdyt to je obycejny TNko, hrozny pozorovaci uhly a kdo o tom neco vi tak vi, ze lesklej povrch je to nejhorsi.
Tenhle monitor je jenom navnada na maly paranky a tech je tady koukam vetsina...
@BestCustomer: *** Omlouvám se *** .. tahle zpráva patřilo tomu povrchnímu chudákovi, co psal příspěvek před tebou.
Re: SMRT ATI
Ty nejsi nic víc než ubožák ... lituju tě.
Re: SMRT ATI
Ty jsi zase nemocný člověk a měl by ses jít léčit!
Re: SMRT ATI
největší ko*ko*t na CZC. Proboha, smažte to už
Acer Ferrari
Lidickz neblaznete je krasnej ale normalni clovek se k nemu ani nepriblizi natoz ho koupit. Takove veci jsou pryc driv nez .....??? Jinak s vama souhlasim.
Re: SMRT ATI
No, s tímto by CZC mělo něco udělat... Vidím, že této osobě hráblo :o)
Re: A kde ho koupím ?
Byla to spíše nadsázka. Ale ohledně silnic- viděl jsem jet Ferrari i na horší silnici, než D1. Na druhou stranu, kdyby jezdily na těch našich silnicích jenom auta o hmotnosti těch Ferrari, tak ty silnice vydrží daleko déle.
Re: Je to SMEJD
No jo... mínusy se snaží Acer dohnad na designu. Pravda, že Ti, co o tom moc nevědí, tak mohou snadno naletět.
Re: Je to SMEJD
Smíííííích tobě chlape. . hlavně že o tom nevíš víc jak oni jen něco nadáváš a chováš se nevhodně když se ti to nelíbí tak jim dej mínus a nežbrblej tu nesmysly ty dlaždiči. .