Všechny komentáře k článku:AMD snižuje ceny tříjádrových procesorů
To nám to ten dolar zas vykonpenzuje.
Hmm tim jak stoupá dolar tak slevy tak maximálně spomalí rust cen komponenit :-). Takže kdo chtel koupit chytře měl nakoupit o prázdninách prázdnin :-D.
Něco na tom, je...Každopdáně já nakoupil;-) a teď dokupuju jen cpu...Tak jsem zvědavý jak se cena smrskne u 3jadra (či 4ř jadra)
@gn.jirka: No já nakoupil v polovině prázdnin E8400, desku P45, ramky 4GB a to byl kurz dolaru někde na 14,6 :-) S odstupem času to vypadá jako hodně dobrá trefa :-) Když bych to chtěl koupit teď, tak jenom na těchto 3 komponentech bych musel připlatit 1000,-
@VS: Ale co sleduju na idnes kurzy, tak to vypadá, že dolar jde dolů, takže bych teď s nákupem určitě počkal, jak se to vyvine.
@VS: Hehe dobrý ja nakupoval když bylo 14,9 nebo tak ;) Když teď vidím jak cena mých komponent stoupá ... :D