Všechny komentáře k článku:Antec představuje netradiční počítačovou skříň
V kombinaci..
..s vodním chlazením, to nebude špatný.. o prach bych neměl starost, pokud se člověk o komp stará, tak ho musí stejně čas od času ofoukat. Známej má komp rozloženej na a v papírovej krabici a nějak zvláštní koncentrace prachu sem si nevšim.. spíš naopak.
Vypadá fakt zajímavě vzhledem je fakt dobrá co tak koukám a prach byl až tak moc neřešil bude to něco jako tiskárna, monitor, reproduktory a další vše se občas musí otřít od brachu totéž bude to samé s touhle skříní jinak ten ventilátor 250x250 ten prach usadit nenechá si myslím. jediný důvod proč já si jí nepořídím budou rozměry není kam umístot na mém stole co jsem si dělal z masivu a že je fakt velký ale tenhle tvar do svého tunelu nenarvu a možná i cena bude větší.
@xvirusx: nechme se prekvapit jaka bude cena, vypda pekne. jenom by me zajimalo jestli bude hodne chladit a jak by vypadal vodnik v tom
@einstejn: Tak vodník tam bude vypadat suprově :D ale tím to asi vše končí, vzhledově je to pěkný, ale podle mě není nad uzavřenou case. (teplota, prach, hluk -> to dokáže jedině tlumit uzavřená case)