Všechny komentáře k článku:Antec představuje netradiční počítačovou skříň

Nevim nevim!

Myslim že bych se asi pořád trošku bál o komponenty, aby tam něco omylem nespadlo a neudělalo to neplechu. A ten prach by mě tam taky štval!

Možnosti
4 reakce
poslední 21. 9. 2008 20:20

Nevim, jak ostatní, ale ja mam zlozvyk odkládat hodně věcí na pc sase, při představě, že do tohoto vyliju kafe...nic moc :D

 

tak to má víko nahoře, tak co řešíš. Jednou za dva dny jim to na chvilku vyluftuješ, aby se neudusili

 

A co by teprv s tím udělali koťata, to by nešlo tohle, fakt ne :D

 

@mervart: by do toho vetraku strcila kocka tlapku a byla by bez ni :D