Všechny komentáře k článku:Antec představuje netradiční počítačovou skříň
Skrine
cim dal pribyva otevrenych skrini nedavno byla predstavena pocitacova skrin naruby http://gadgets.zive.cz/index.php?q=node/3748 tyhle skrine bude spis pro zkusenejsi uzivatele ktere casto meni nejake dily a nebo chteji vyresit chlazeni tim ze to nebude uzavrene
nebude se v této skříni prášit na ostatní komponenty?
Když máš uzavřenou a dobře zaizolovanou skříň, tak tam právě dokážeš dát ještě nižší teploty, než je pokojová.To je pro lidi, kteří chtějí vidět celý chod počítače.
@tomaszustak:
nebo pro ty, kteří pořád něco přehazují a testují.
měl jsem kolegu, inženýra elektro, který měl PC zásadně víceméně volně rozložené na stole a tvrdil, že se mu nechce několikrát denně otevírat skříň ;-)
Zajímavé, ale otázka je, jaký je rozdíl mezi tímto a když si ty komponenty vyskládám před sebe na stůl. Když kámoš ve vzteku shodil PC ze schodů, tak to potom takto udělal (skříň na maděru, ale vše kromě grafiky fungovalo).