Apple DEP

Jak jednoduše nasadit Mac a iOS do své firmy?

Vše vám usnadíme díky službě Device Enrollment Program (DEP)

Device Enrollment Program (DEP)

Co s DEP získáte a jak vám to pomůže?

Díky DEP si výrazně zjednodušíte prvotní nastavení svých Apple zařízení a automaticky je přiřadíte do svého Mobile Device Managementu. Vaše produkty budou připraveny k využívání bez složitých fyzických nastavení.

S nákupem u nás díky DEP nemusíte provádět žádné manuální konfigurace. Stačí vybalit z krabice a vše bude připraveno. Po aktivaci přístroje a připojení k internetu se vše nastaví dle vašeho nastavení na MDM (Mobile Device Management).

Kontaktujte nás ještě před nákupem na profirmy@czc.cz a my vám s celým procesem poradíme. Pokud právě nakupujete, nebo už od nás máte nakoupeno, sdělíme vám DEP Reseller ID a pak jen stačí následovat jednoduchý postup popsaný níže, který vám pomůže s implementací pro vaši společnost.

Jak nastavit DEP rychle a jednoduše?

Registrace

1. Registrace

Na webu https://deploy.apple.com si vytvoříte účet. Stačí vyplnit základní údaje o vaší organizaci a speciální číslo D-U-N-S, které najdete na těchto stránkách. Pak zbývá jen vytvořit Apple ID pro DEP administraci. To obdržíte po dokončení registrace.

Nastavení

2. Nastavení

Teď je na řadě vytvoření admin účtů pro registraci zařízení. Můžete vytvořit libovolný počet accountů, ať už pro celou organizaci, nebo jen pro určitá oddělení.

Propojení

3. Propojení

Své MDM servery propojíte přes TOKEN a podle sériových čísel nebo čísla objednávky jim přiřadíte určená zařízení. Pro příští nákupy můžete nastavit i automatické přiřazení k vybranému MDM serveru.

Přiřazení

4. Přiřazení

Přiřaďte a nastavte vybrané profily ve svém MDM. Po dokončení prvotního nastavení bude zařízení automaticky registrováno a nastaveno dle vašich požadavků.

Brutální výprodej Brutální výprodej