Diskuze k článku:Archos vydává nové multimediální tablety
Trochu drahé
Na multimediální přístroj mi to příjde trochu moc drahé když si můžu pořídit relativně za pár korun přenosný dvd přehrávač který má také nejrůznější formáty videa a hudby. U takových věcí bych asi spíš uvítal alespoň ten linux.
Pěkné
Takováhle zařízení se mi líbí, jen pro ně už dnes kdy sedim cestou do práce v autě a v práci pracuju :D nemam využití a na občasné mp3 na uši stačí klasická mp3/mp4. Nemám rád zbytečně přebyté přehrávače funkcemi, jež nikdo nevyužije na 100%, ale zaplatí za ně tisíce a tisíce přes...
nemam rád, když z toho pak už dělaj moc počítače...
Ale tenhle se mi líbí, pěknej design a display vypadá taky pěkně. Hlavně se mi líbí, když je zvládnutej co nejtenčí okraj kolem displeje.
A je to tu zas.. :D
a je to tu zase. zastane stejnou praci jako iPhone. jediny co ma tenhle lepsi je kapacita a display. iPhone navic umi volat atd. navic iPhone poridite uz i za mensi peniz nez tohle. a ted do me,odpurcu iPhonu je tu pekna rada :D
?...
Tyhle věci jednou budou velmi užitečné při různých schůzích, kde budou moci nahradit drahé interaktivní tabule. Zatím je to ale technologie příliš drahá a tudíž méně využitelná. Toť můj názor