Všechny komentáře k článku:Asus chystá obdobu Eee PC

Rozlišení LCD

To rozlišení 1024x768 mi příjde dost divný, když ta N10ka bude mít širokoúhlej displej.....

Možnosti
1 reakce
poslední 25. 8. 2008 15:15

Je to divne, ale pokud se mysli komprimovane tak je to jasne (eee to podporuje taky).