Všechny komentáře k článku:ASUS představuje nové CPU chladiče
Design
Designově vypadají dobře. Na druhou stranu se od nich bude muset odvíjet celá skříň-ty barvičky nvm nvm. O Tritonech nijak nepochybuji, ale ten Square mi připadá trochu divnej, stejně, jako jeho předhůdci.
Určitě dobrá volba pro někoho kdo chce mít skřín tip-ťop ale většinu lidí co znám tak chce mít radši dobrej výkon a taková Noctua a Thermalright a Zalman ostudu ve skříni taky neudělají a přesto jsou super výkoné!
Uvidíme jak bude stanovena cena u Asus!
@Anonymní uživatel: na první pohled krása a i výkoný budou myslim ale žádnej termaltake ani Noctua to nebude, rozdíl bude malej
@p3pino: Design luxusní, ASUS teď poslední roky válí. Snad bude jejich výkon tak dobrý, jako vzhled..
@DJ.Gumag: Gold-Aureate Axe Square je zajímavý design ale já si myslím že není nad stará dobrá chromovaná žebra s modrým větrákem u mně by jasně zvítězil Triton 81.
Souhlasím, vypadají opravdu pěkně!, bych se bála aby to nebylo moc těžké, ale to by nemělo. Mít lepší case, nejlépe s průhlednými bočnicemi, tak do toho jdu :)
@smeagol.gollum: Také souhlasím vypadají fakt pěkně ,ale nevylplatí se bez průhledného case , ale já jsem spýš zvědav na cenu