Všechny komentáře k článku:ASUS představuje ROG Rampage II Extreme

Hm..

..pěkné, tak to vypadá, že nám ta 775 ještě nějakou chvíli vydrží, což? :)

Možnosti
3 reakce
poslední 24. 10. 2008 19:49

775 nám ještě nějakou chvíli vydrží.
ale tohle je deska pro INNTEL COREi7 patice 1366.

 

@halbichceslav: pravděpobobně bylo myšleno to, že nám 775 ještě chvíli vydrží kvůli předpokládané ceně této desky (+ komponent, kterými bude třeba ji osadit, aby vůbec mělo smysl takovou desku míti)...

 

@morrisonj: A ve výsledku díky výkonu i7, to vlastně nemá smysl..