Všechny komentáře k článku:ASUS představuje ROG Rampage II Extreme
Cena
No, to už abych začal šetřit, on asus ty ceny ROG moc dole nedrží :)
to je pravda a jeste na nove prociky tak to bude rozhodne 8+ spise bych to videl tak pres 10, ale hold za kvalitu zaplatite, spise zde bude platit za znacku a pak za dalsi veci jako pameti procik a parek grafik :)
@Onizuka: Jo, taky to vidím na takovou cenu, asi bude lepší počkat tak rok, až se procesory dostanou do optimální cenové a výkonostní relace. Jinak deska velice pěkná.. Dobrý tah od ASUSu. Všechno směřuje dále, takže jen DDR3 moduly nejsou na chybu, i když by někdo přivítal DDR2.. Stejně ta deska bude v takové cenové relaci, že kdo si ji pořídí, střelí další obrovské peníze do pamětí a podobně..
Vypadá nadupaně ale ta cena no..to bude nářez