Všechny komentáře k článku:ASUS představuje ROG Rampage II Extreme

Zbytečně moc

No, fošna je to slušná, ale ruku na srdce, kdopak z nás asi tak využije 3 x PCI-E 16. Mě bohatě stačí jedna grafika a myslím že 90-ti procentům z nás taky.

Možnosti
5 reakcí
poslední 29. 12. 2008 18:54

Koupí si ji leda fajnšmekr, který má dost peněz a chce hrát novinky 2560x1920 s AA,AF a 100 snímky :-))

 

@mervart: nebo šílenec, kterej neví co s penězma, běžnej člověk sotva

 

@zemanjan@volny.cz: Přesně takhle podle mě uvažujovali v Asusu. Tak pro takovéhle lidi vyrobili výrobek. My ostatní můžem tak maximálně tlachat, kdo chce, koupí si ho, ať už má jakékoliv důvody.

 

@mervart: No tak aspoň je vidět, že je technika zase o kus dál. A výhoda je ta, že se firmy zase budou předháňet o prvenství tzn. budou lepší a lepší funkce, ale zase drahé:-(

 

@NiTrox: No a z toho vyplívá => že za rok už tahle bude stát 3 tisíce a koupí si jí každej :D