Všechny komentáře k článku:ASUS představuje ROG Rampage II Extreme

EXTREM

Tak tohle je vážně Extrem. Základní deska nabitá po uši. Vážně pro fajnšmekry a cena co jsem koukal bude taky lidová :D za výkon se platí

Možnosti
1 reakce
poslední 29. 10. 2008 11:19

jj ale bude to pecka