Všechny komentáře k článku:ASUS překvapuje dalším novým komunikátorem

RAMka

Mašinka je to pěkná ale ta RAMka by chtěla aspoň 512MB :-)

Možnosti
3 reakce
poslední 25. 9. 2008 19:52

RAM i ROM by mohly být většíé..nevím proč se na tom tak šetří

 

@Anonymní uživatel: To uz rovnou pridat tam nejaký Grafický čip at si člověk trochu zahraje

 

Ano a procesor rovnou 2GB :-D