Všechny komentáře k článku:ASUS překvapuje dalším novým komunikátorem

Fajné

Vypadá slušně, HTC zrovna taky ohlásilo 3 nové modely. Taky vypadají moc pěkně. Jen to většinou nestojí pár korun a souhlasím s koupí opravdu jen u lidí, u kterých věřím, že to využijí .. převážně pro práci atd...
Pro běžné hračičky bohatě stačí a i bych asi doporučoval jen nějaký nepočítač, ale spíš konzoli jako dělá apple, samsung, nebo LG..

Možnosti
1 reakce
poslední 25. 9. 2008 18:31

no, doporučovat takovej klump jako je iPhone...Jako přehrávač to beru, ale jako mobil ne!