Všechny komentáře k článku:ASUS přichází s novou navigací R710

Dobrý...

Tak Asus přichází furt s něčim novim, ale s navigací?! Jo nemusí bejt špatná hlavně ten projektor jak tam je, to se mi fakt líbí. Myslim že tato navigace bude mít uspěch.

Možnosti
2 reakce
poslední 5. 11. 2008 16:31

zalezi taky jak bude vychytana a jestli tam budou nejake chyby. jinak pekna navigace

 

@einstejn: No dobrý asi ne, protože se u nás nebude prodávat.