Všechny komentáře k článku:ASUS přichází s novou navigací R710

Mio

já důvěřuji jen značce mio

Možnosti
1 reakce
poslední 2. 11. 2008 21:11

To je hezké, ale nevidím jediní důvod proč by si někdo neměl pořídit něco jiného.. Je pravda že Mio má kvalitní produkty, ale to neznamená že na trhu nejsou lepší a kvalitnější navigace za lepší cenu... Já osobně si vybírám podle testů a zkušeností uživatelů než podle hezkého loga.