Všechny komentáře k článku:ASUS vydává chlazení Dark Knight i pro ATI

Chlazení

Chlazení bude určitě tiché a snad i účinné, záležet bude ale i na umístění ve skříni a proudění vzduchu... dát to někam mezi ostatní karty by znamenalo velké snížení účinnosti

Možnosti
2 reakce
poslední 18. 10. 2008 21:38

Nerikam ze chlazeni bude spatne, ale kdyz vidim pomer velikosti pasivu a ventilatoru, okamzite si vybavuji vysoke otacky a hluk... Sam jsem mel na HD 4870 od PowerColoru neco velmi podobneho. Po dvou dnech na ni slo Accelero s dvema 120mm fany. Zalezi na tom jak bude vetrak nastaveny, ale tipuju ze neslysny nebude...

 

@SirIndy: píšou 32 dB a to mi do domu nesmí :-)