Všechny komentáře k článku:ASUS vydává novou sérii notebooků

Atom

Co říkáte na Atomy?? Mě se docela líbí.. hlavně ta jejich spotřeba :) Je super že už je začínají využívat. Akorát jsem nepochopil proč se nedávají i do větších notebooků než do 10", 7"atd. nebo do stolních počítačů.. neví někdo důvod?

Možnosti
1 reakce
poslední 22. 9. 2008 11:30

Jelikoz na ukor mobility a spotreby byl snizeny vykon....podivej se na jake je urovni je vykonny jako Celeron M353 900MHz...http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11048&Itemid=84&limit=1&limitstart=7rozdil v PC marku 05 byl rozdil meti tim Celeronem a Atomem asi 50 bodu ve prospech atomu nejakych 1500 mam dojem...