Všechny komentáře k článku:ASUS vydává novou sérii notebooků
Super
Trh s notebooky se neustále rozšiřuje, tak snad to srazí i ty ceny. Docela lituji, že jsem si nedávno nejen notebook koupil. Ještě jsem zvědav, kolik budou tydle krasavci stát. Myslím si, že když je dají za rozumnou cenu, nebudou mít o zákazníky nouzi :)
vypadá moc pěkně, jak po designové stránce tak po parametrech..no počkáme si na testy
Vypadají fakt dobře, a s tím rozšiřováním nabídky souhlasím každou chvilku jsou nějaké nové v dnešní době a ceny jsou docela slušné u aktuální nabídky myslím že tyhle budou nějak cenově postejnu.
Zálíbil se mi ASUS N10, při ceně někde kolem 14.000Kč bych o něm vážně uvažoval. Jen mi nějak nesedí kombinace CPU Atom a grafiky 9300M.
@dr6se2: On to má být takový malý trhač asfaltu mezi "netbooky", proto si myslím, že by mohl mít úspěch, ačkoliv je pravda, že Intel Atom tomu do výkonu moc přidávat nebude.
@gulde: To by si spíš jenom přáli aby to byl trhač, notebook je to pěknej, ale počkám si až na prodejní specifikaci!
jj
Zdravim, muzu se zeptat, co sis koupil za notebook?
@Topiks: Těžko říct, nemyslel jsem, že soudruzi vyznávají moderní techniku. Podle fotky bych to tipoval na zbrusu (nebo soustruhu) nový model přenosného Atari...
oficialni cena je pry neco okolo 25 tis.