Všechny komentáře k článku:ASUS vydává novou sérii notebooků

Super

Trh s notebooky se neustále rozšiřuje, tak snad to srazí i ty ceny. Docela lituji, že jsem si nedávno nejen notebook koupil. Ještě jsem zvědav, kolik budou tydle krasavci stát. Myslím si, že když je dají za rozumnou cenu, nebudou mít o zákazníky nouzi :)

Možnosti
10 reakcí
poslední 14. 2. 2009 12:31

vypadá moc pěkně, jak po designové stránce tak po parametrech..no počkáme si na testy

 

Vypadají fakt dobře, a s tím rozšiřováním nabídky souhlasím každou chvilku jsou nějaké nové v dnešní době a ceny jsou docela slušné u aktuální nabídky myslím že tyhle budou nějak cenově postejnu.

 

Zálíbil se mi ASUS N10, při ceně někde kolem 14.000Kč bych o něm vážně uvažoval. Jen mi nějak nesedí kombinace CPU Atom a grafiky 9300M.

 

@dr6se2: On to má být takový malý trhač asfaltu mezi "netbooky", proto si myslím, že by mohl mít úspěch, ačkoliv je pravda, že Intel Atom tomu do výkonu moc přidávat nebude.

 

@gulde: To by si spíš jenom přáli aby to byl trhač, notebook je to pěknej, ale počkám si až na prodejní specifikaci!

 

@dr6se2: Nechápu proč ti to nesedí myslím že by to nemělo dělat paseku :)

 

jj

 

Zdravim, muzu se zeptat, co sis koupil za notebook?

 

@Topiks: Těžko říct, nemyslel jsem, že soudruzi vyznávají moderní techniku. Podle fotky bych to tipoval na zbrusu (nebo soustruhu) nový model přenosného Atari...

 

oficialni cena je pry neco okolo 25 tis.