Všechny komentáře k článku:ASUS vydává novou sérii notebooků

Dual Core Atom

zajimalo by me proc asus udelal nove netbooky (zmena grafiky a asi ta vydrz) kdyz Eee je skoro to same a jeste k tomu dneska by mel vyjit Atom 330(alespon myslim ze tohle typove oznaceni), ktery uz je dual-core a oni tam stejne hodi zase N270 :( docela divne....

Možnosti
2 reakce
poslední 29. 10. 2008 14:26

obchodní politika....

 

mě by zajímalo co vněm všechno bude i když 5 hodin výdrž co je napsaná o pár článků níž je úplně skvělá