Všechny komentáře k článku:Bořiči mýtů na výstavě nVISION 08

Bořiči

Tak to je váýně super. Občas je sleduju na discovery. Škoda,že se na tuhle událost nemůžu podivat je to super co přředváděj a testujou nebou zkoušej :)

Možnosti
14 reakcí
poslední 3. 1. 2009 21:40

velice působivá ukázka rozdílu, docela mne zaujala hlavně ta mašina, než to postavili-vytvořili aby během 0,5 s demonstrovali jeden obrázek :)

 

@mgiel: Tak to se zase predvedly je to fakt uchvatne co oni dokazou. Snad budou davat v jejich poradu jak ty masiny sestrojily.

 

@sasmen: kdybys na to měl tolik prachů co oni tak bys to možná dokázal taky .)

 

@Jena :-): Noo hele, vzpomínám na díl kde zkoušely mýtus o nějakým chlapovi co letěl ze zahrady na svoji zahradí židly 400 metrů díky meteologických balónu nafouknutých héliem :) a tam hledaly pro ten pokus židle v odpadcích a ták.. :D pak ale zašly do supermarketu a koupily za 40$ židly :) a ty balóny koupily 20 let starý z výprodeje :D si myslim, že nejsou zas tak bohatý :) discovery není to co třeba BBC

 

Bořiči mýtu jsou vážně super! :)
Když jsem před týdnem neměl PC tak jsem sledoval jen Discovery :) Americký chopper, špinavá práce a bořiči mýtu byly moje nejoblíbenejší :D Je to vážně dvojka :D jak pat a mat :)

 

@DesSicated: hehe jj musim souhlasit jen bych jeste pridal Nebezpecnej lov a Ultimate Survival :)

 

@Marcel.pv: myslim, že z Ultimate survival se mi dělalo špatně :/ dívat se na někoho kdo žere ještěrky a pavouky a ještě to i okomentuje jak to chutná :D prej "Je to jako velkej výbuch hnisu v mých úst".. :D :D ale jako zajímavý to taky je :)

 

@DesSicated: Nejlepší je Brainiac. Profesorka Myang Li a její malé, ale pevné liči...

 

@valekjan: Hej a koukáte taky na Smetiště, Burácející motory a další podobný, to je taky docela hustý...
Jinak Americkej čopr, to je taky docela hustý, jak se tam vždycky hádaj a tak. Z toho jako fakt nemůžu :-D

 

@Sin@le: Podle názvu smetiště (Scrapheap challenge) vznikl mírným zkomolením můj nick, jinak Dr bunhead, Pán Štěklivý (slovenština je úchylná) Paul senior a Mikeye Adam a Jamie sou největší BORCI

 

Tak tyhle chlápky jsem neznal, ale vypadá to moc dobře. Discovery říkáte jo...

 

No tadyti 2 maníci sou fakt mrtěě.jednou bych je chtěl vydět naživo

 

Tak tyhle týci jsou uplně nej na světě

 

BOŘIČI JSE NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)