Všechny komentáře k článku:Buď jako 007: ve správný čas na správném místě s navigacemi Dynavix
Vyplňujem
tak jdem vyplňovat,ať to sviští. Navigace se vždy hodí,hlavně před Vánoci. Nejlepší dárek pro ženu k Vánocům, teda pro mou přítelkyni určitě jo, navigační schopnosti jí nějak minuly :o) Ještě,že tu nemá profil :o)
nějaká chyba...když chci odeslat formulář vyhodí mi to okno s nápisem: Nemůžete dvakrát vyplnit stejnou hdnotu 2.
nevite co s tím??:-)
@honimrek04: jednoduše jednu (či více) dvojek změníte na nulu.... může to být: "1,2,3 a pak jen nuly....Prostě vyšší cifry jak nula můžou být pouze jednou a zbytek odpovědí musí být nula..... Se to hloupě vysvětluje,ale snad se to pochopí :-)
@BlackZoneCZ: ach jo, zase nekdo rychle klika, necte poradne otazky a pak to takto dopada. to jsou ti nenazrani chamtivci, co chteji z nic vsechno :-)
@BlackZoneCZ: Nevyplňuji!!!!Má to jednu chybičku..jsem z Příbrami..Proč to neplatí i pro Příbram????Přeci kvůli tomu nebudu jezdit do Prahy/to by mně stálo 4hodiny času +170Kč za jízdné:(
Tak já se vší upřimností musím říct, že orientačně jsem také moc nepobral.... Jsem řidič (Auto,Náklaďák a traktor...) převážně traktorem vozím do Dalešic z Velkého Meziříčí (cca 39km cesty) obilí do výkupu ve Stropešíně a když jsem tam jel poprvé,tak jsem držíc mapu vytištěnou z mapy.cz zahnul opačným směrem (na ceduli to bylo jinak než na mapě,tak jsem uvěřil cedulce.. ) a cesta byla o 15km delší :-) Což se při rychlosti max 27km/h dost projeví na čase :-( Navigace jsou dobří společníci, jenže je potřeba je aktualizovat,jak antiviry.... neustále se něco staví, opravuje, uzavírá, jsou zácpy a jiné pro cestovatele či řidiče z povolání negativní vlastnosti cestování .... Tak je potřeba mapy udržovat aktuální
Tak také si to vyplním :) tak ovšem hodí jse a kor tato je opravdu pěkná displej veliký a desing pěkný a rozhraní map perfektní...s tím dárkem pro ženu no :D ale jo máš pravdu ;) jen bych chtěl vidět pak tvou přítelkyn jak jse tváří po přečtení tvého komentáře ale pokud je to blondýna tak se ti nedivím ta má by to také potřebovala ;)
Hlavne se hodi, kdyz ted neni na zadnym sklade k prodeji.
Jo, je to výborná věc, také jsem se nechal zařadit do slosování tak uvidíme, každopádně to všem přeju!