Všechny komentáře k článku:Buď jako 007: ve správný čas na správném místě s navigacemi Dynavix

Nebylo to na invexu?

Nebyla tahle soutěž i na invexu? Zdá se mi, že jsem ji již vyplňoval? Nevíte, jestli jí mám pro zařazení do soutězě vyplnit dvakrát??

Možnosti
1 reakce
poslední 13. 10. 2008 21:28

ja to vyplnil az za dvacet clenu sve rodiny :-)