Všechny komentáře k článku:Buď jako 007: ve správný čas na správném místě s navigacemi Dynavix

Navigace

Tato navigace je vážně pecka. Mohu jen doporučit. Skvěle funguje a né jen jako navigace. Ocenuju snahu czechcomputeru,že rozdává další ceny asi se spoluprácí s touto firmou. Jen tak dál.

Možnosti
3 reakce
poslední 13. 10. 2008 19:29

navigace se vždy hodí, jejich přesnost a dostupnost a hlavně rychlost narůstá a ceny klesají...

 

@Artanis62: Tahle navigace je opravdu perfektní. Má velký displej a kvalitní mapy a možnost jí vyhrát je lákavá.

 

@Artanis62: Navigace je pěkná věc, realita na silnici je kolikrát ale bohužel dosti odlišná. Propojení se systémy dopravních informací by byla krásná věc (možná už je, zas se tolik neorientuju, ale určitě bude mít ještě mouchy).