Všechny komentáře k článku:Čeští politici míří na YouTube
Opice
Naši politikové jsou jen opičky co se snaží opičit. Raději by se měli zaměřit na svou práci a ne na <>viny.
ten Bem je teda opravdu hroznej, ale nasmal jsem se jeho blbosti :D
Dostap na dr... a doufám že zaleze do díry na té radnici a dá pokoj. Nechápu kdo ho volil blba.
@rsir:
Nevim jak vy, ale podle me je situace politicke sceny v CR hodne zalostna.Kdy si uz ,,nasi drazí´´ politici uvedomi, ze nemohou delat rozhodnuti ve prospechu bohatych, ale ve prospech celeho statu.
Ty jejich tahanice o post, me uz nebavi.
Proc to nemuze bejt jako jinde, kdyz nekdo zvitezi, tak spolupracuje s ostatnimi stranamy a ne aby s nima souperil...
At kazdy posoudi sam..