Všechny komentáře k článku:Chystá ASUS odvetu na Samsung Omnia?

Moc hezky

to co je na te fotografii vypada velmi dobre, koukam ze se nam s konkurenty iphonu roztrhl pytel (a to je moc dobre!)

Možnosti
2 reakce
poslední 16. 9. 2008 20:43

Ne tak úplně, ASUS dělá podobný věci už hodně dlouho.. spíš o tom lidi moc neví.

 

@YMIR: Ne tak docela. Kdo se o danou problematiku (PDA, smartphony, komunikatory,...) zajima, tak sice vi, ze Asus ma celkem dobre jmeno mezi PDA a smartphony s i bez GPS, ale tohle je uplne jine - nove. Je to logicka reakce na Apple iPhone 3G, HTC Touch Pro, Samsung i900 Omnia, Sony Ericsson Xperia X1 a dalsi jim podobne "super" komunikatory. Pokrok proste nezastavis!