Všechny komentáře k článku:Chystá ASUS odvetu na Samsung Omnia?

IPhone vs ti ostatní

Měl jsem také tu čest vidět iPhone "v akci". Jsem vlastníkem iPodu,ale iPhone bych si opravdu nikdy nepořídil. Chybí u něj některé věci,které mnoho lidí potřebuje. Jenom samotná absence odesílání/přijímání MMS mne mrzí. Sice nejde o nic hrozného,ale takovéto nedodělky člověka odradí. Samozřejmě nic proti příznivcům Applu,ale pro obyčejné lidi myslím iPhone neí zrovna to pravé. Narozdíl tento produkt od ASUSu vypadá vskutku kvalitně a doufám,že bude schopným konkurentem Samsungu.

Možnosti
14 reakcí
poslední 17. 9. 2008 12:04

Ještě bych přidal: Bluetooth je u iPhone taky na prd!

 

@Anonymní uživatel: ja sem MMS za ty roky jeste neposilal a prisly mi asi 2x a to naky reklamy takze tohle mi u iPhone nak nevadi. Bluetooth taky nepouzivam to uz radsi WIFI ktere iPhone ma takze pro me potreby iPhone bohate staci. Pristi mesic do nej pudu za 5400,- takze nic hroznyho uz se na nej tesim :)

 

@stratos.: iPhone ma i dalsi a mnohjem vetsi nedostatky.
- neumi javu a flash
- neumoznuje upravovat dokumenty ve wordu a excelu
-Nelze posilat data na jine zarizeni
-Nelze natacet video
-Nejde vymenit baterka
-Chybi slot na pametove karty,......

 

@psindel: Sice nejsem nejaky zastance iPhonu, ale chci dodat, ze baterie se da vymenit ( chce to jen zrucnost a trpelivost ) ohledne nataceni... to taky umi, staci si jen stahnout aplikaci tretich stran...jinak vse jak pise psindel je pravda... to cloveka hodne zamrzi... radeji bych uvazoval o HTC :)

 

@Carlosos: nj lidi jako ja proste pouzivaj mobil na telefonovani, sms, a obcasne brouzdani po netu pripadne na ICQ apod. Tohle vsechno iphone ma a vic nepotrebuju. Kdyz to tak vemu mame doma taky neco podobneho co umi snad uplne vsechno stalo to 20tis a nez se tam ale clovek k necemu prohrabe no to je hruza. Proste chci jednoduchej mobil kde vsechno najdu 1-2 kliknuti a to mi iPhone da. Taky dost hledim na disajn a v tom je iPhone proste perfektni. Pro narocne uzivatele iPhone neni to nepopiram ale ja mezi narocne uzovatele proste nepatrim.

 

@Carlosos: A co takhle THC? Ne, to byla jen legrace. Ale ja bych spis sel taky do HTC, nez iPhone....

 

@koolspliter: Taky bych radši funkce a výkon než vzhled a "šmrnc".

 

@koolspliter: jo HTC.. taky o o něm přemejšlim... k mikrovlnkám (samsung) mám nějakej lehkej odpor...vypadá to na touch pro.iphone sem v ruce měl... jo je skvělej jo umí hodně..ale když sem viděl aktivaci ...tak říkám ne.. registrovat se někde v cizině na svojí platební kartu protože Apple nepodporuje cz karty...ta raději ke konkurenci kde už byly dááávno uvolněny SDK a sw třetích stran je spousta a daj se "upravit" což nevim jak přes Itunes protlačim fix placenýho programu....

 

@euromen: Panove,
Ja jsem stastnym vlastnikem Touch PRO a kdyz vidim, co kolegove musi delat s iTelefonem ci iLuskem, tak se jim musim jenom smat. Uz kdyz jsem na starym TYTN machroval v metru s klavesnici a one note mobile, tak jsem vedle toho pouzival SBP mobile shell. Tenhle SW posouva pouzitelnost WM do jinych urovni nemnluve o stylovem rozhrani. Dale moznost stahovani mraky free a placenych aplikaci, nebo jednoduchy vyvoj vlastnich (.NET Compact Framework a SQL Server mobile - ano, MS ma SQL server i na mobilech) je naprosto uzasna vec. Dale Touch PRO s integrovanou GPS, naprosto vybornym dotekovym LCD (s poladenim pomoci p
Shaps Advanced Config) reagujicim na doteky prstu - ne nehtu, vybornou odezvou systemu u v dodavene ROM (u TYTN aka Hermes mela posledni cooked ROM co jsem do ni nahral naprosto uzasnou odezvu srovnatelnou s TouchPRO). Co se tyce prehravani hudby, tak integrovany prehravac v TouchFLO3D je genialne simple a a pro prehravani videa CorePlayer s podporou QTv (rozhrani akceleracniho brouka), je naprosto vyborny a i po siti dokaze bez problemu prehravat DVDRipy. Integrovana Opera Mobile je naprosto neprekonatelna a YouTube player taky. Spolu s 3G tarifem od kysliku mam naprosto funkcni internet-ready zarizeni do kapsy a nedam na nej dopustit. Dale 288 MB RAM s moznosti mit az 32 GB SDHC (ja mam "jen" 8GB) mi poskytuje prenosny audio/video/aplikace zarizeni, ktere nema ve svych rozmerech konkurenci (aplikace uz jsem si zvyknul neuavirat, jen minimalizovat).
Pokud ma nekdo strach o odolnost vysouvaciho mechanismu, tak strary TYTN mi nekolikrat vypadl z ruky na parkovisti na asfalt, odletel kryt baterie (rad bych videl iTelefon jak jeho sklo nepopraska) a stale funguje - neprodal jsem ho, mam k nemu citovy vztah a pouzivam ho jako debug zarizeni svych aplikaci. A abych doplnil predchozi souveti, tak stale bez problemu funguje a nema zadne vule.
Neberte to jako relkamu, ale zkusenost uzivazele/developera.
HOWK

 

@psindel: Tak nedostatky má to souhlasím a proto si nikdo tento celkem zbytečny produkt za který se vyhodí několik tisíc korun nekoupí. Myslím že je to jen image.

 

Nechci se zastávat iPhone, ale MMS lze prijimat i odesilat, ale je potreba mit program Swirly, aspoň jsem to někde četl. Je zbytečné zde uvádět neověřené informace, správně by mělo být MMS lze používat, ale s programem Swirly a ne, že by iPhone MMS nezvládal.

 

@Garfield01: Mno potom bych nemohl ani napsat ze nelze natacet video, nelze psat s diakritikou, nemohl bych ani napsat ze tam nejde dohrat jiny software nez dodavane aplikace nebo ze tam nelze vymenit baterku... vsechno lze, ale neco jen hodne specialne... :)Takze je to teoreticke... samozrejme nahrat aplikaci neni takovy problem jak rozebirat celej HW... a podobne...

 

urcite bude dost dobrej asus se vzdy snazil takze by mel byt ok

 

Jeste k tem MMS. MMS je blbina a nechapu, ze se nechavate okradat operatorama placenim 10Kc ci kolik za poslani jednoho obrazku. V iPhone MMS nepotrebujete (ikdyz muzete pouzit 3rd party aplikaci) protoze jste chytri a posilate obrazky z iPhone pres internet. Bud emailem, v iPhone udelate fotku a tu poslete primo z iPhone IMAP emailem kamaradovi. Vas kamarad si fotku prohlidne na mobilu protoze je take chytry jako vy a ma v mobilu email klienta nebo na PC pokud je chudy a ma Nokiu 3310. Kdyz vam prijde email na iPhone tak vam pipne a zavibruje stejne jako u prichozi SMS, nevim jestli tohle umi i ostatni mobily, pokud ne jejich chyba. Take jde z iPhone posilat fotky spoustou dalsich 3rd party aplikaci vcetne chatovacich programu.