Chytré hodinky Doogee Smart Watch S1 s podporou 3G připojení nyní v nabídce CZC.cz

Praha, 12. 2. 2016 – Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz přináší na český trh chytré hodinky Doogee Smart Watch S1. Od zavedené konkurence se odlišují hned několika vlastnostmi – slotem na micro SIM kartu, 2Mpx fotoaparátem a operačním systémem Android 4.4. To vše v odolném těle z kovové slitiny a s certifikací IP67, která zaručuje odolnost proti stříkající vodě a prachu.

Mobil nechte klidně doma

Chytré hodinky Doogee Smart Watch S1 můžete díky operačnímu systému Android 4.4 a slotu na micro SIM kartu využívat podobně jako mobilní telefon. Pro jejich ovládání a zobrazování veškerých informací slouží 1,54“ dotykový IPS displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, který proti nástrahám každodenního nošení chrání tvrzené sklo Gorilla Glass 3. Ve spojení s okolním světem vás vedle mobilního 3G připojení bude držet také Wi-Fi nebo Bluetooth.

Mějte svého fitness trenéra vždy po ruce

Své uplatnění hodinky najdou také ve snaze dodržovat aktivní životní styl. Ukážou vám nejen, jak jste na tom s pohybovou aktivitou a kolik kalorií během dne spálíte, ale umožní vám také nahlédnout na kvalitu vašeho spánku a zaznamenat jak dlouho a hluboko spíte. Vhod všem sportovcům jistě přijde také integrovaný snímač tepové frekvence.

Abyste se o hodinky během sportovních aktivit nemuseli příliš obávat, disponují odolností proti stříkající vodě a prachu danou certifikací IP67. Pokud se vám během sportování zrovna naskytne příležitost zachytit zajímavou momentku, opět nemusíte spoléhat na váš telefon ani jiná zařízení. Základní 2Mpx fotoaparát (5 Mpx interpolovaně) vám pro tyto příležitosti nabídnou samotné hodinky.

Pohled do útrob

Pracovní tempo hodinek udává dvoujádrový procesor MT6572 s frekvencí 1,3 GHz, kterému sekunduje 512MB operační paměť. Pro nejrůznější aplikace a uživatelská data je k dispozici 4GB interní paměť, kterou lze v případě nedostatku rozšířit vložením micro SD karty. Dostatečnou dávku energie zajišťuje 600mAh baterie. Nabíjení probíhá prostřednictvím speciální magnetické základny.

Chytré hodinky Doogee Smart Watch S1 jsou k dispozici skladem na CZC.cz za 4 099 Kč včetně DPH. Vedle chytrých hodinek naleznete v nabídce CZC.cz také více než 15 smartphonů značky Doogee.

Technické parametry:

Operační systém: Android 4.4
Displej: 1,54” IPS, 240 x 240 pixelů, dotykový, Gorilla Glass 3
Procesor: dvoujádrový MT6572 s taktem 1,3 GHz
Operační paměť: 512 MB
Interní paměť: 4 GB, slot na micro SD kartu
Typ SIM karty: micro SIM
Podporované frekvence 3G: 850, 1900, 2100 MHz
Podporované frekvence GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
Stupeň krytí: IP67
Konektivita: Wi-Fi, Bluetooth 4.0
Senzor: proximity senzor, akcelerometr, snímač tepové frekvence, GPS
Rozlišení fotoaparátu: 2 Mpx (5 Mpx interpolovaně)
Baterie: 600 mAh
Barevné provedení: černé

Akční nabídka Akční nabídka