Chytrý a elegantní fitness náramek LG FB84 nyní exkluzivně k dostání u CZC.cz

Praha, 26. 3. 2015 – Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz přináší na český trh chytrý fitness náramek LG FB84, který vám umožní pohledem na zápěstí zkontrolovat vaši denní aktivitu, spálené kalorie či ušlé kroky. Po spárování s chytrým telefonem vás navíc bude informovat o příchozích hovorech či SMS zprávách. Vzhledem k elegantnímu a zajímavému designu přitom neudělá ostudu ani jako sportovní módní doplněk.

LG FB84 přesně měří ušlé či uběhnuté kroky a celkovou uraženou vzdálenost prostřednictvím akcelerometru, který zaznamenává pohyb hned ve třech osách. Zabudovaný výškoměr zase podává informace o převýšení. K náramku je také možné připojit měřič tepové frekvence. Z těchto všech údajů LG FB84  vypočítává množství spálených kalorií. V průběhu dne tak můžete sledovat, jak se vám daří plnit stanovené limity.

Funkce náramku LG FB84 se dále rozšíří po spárování se smartphonem přes Bluetooth 4.0 a nainstalování aplikace LG Fitness, která je kompatibilní se systémy iOS 6.0/Android 4.3 a jejich vyššími verzemi. Náramek poté upozorňuje uživatele na příchozí hovory i SMS zprávy. LG FB84 vám dokonce umožní ovládat právě přehrávanou hudbu. Samozřejmostí je i funkce hodin a budíku. Využít můžete také další aplikace třetích stran.

Informace jsou uživateli podávány přes jednobarevný dotykový OLED displej s rozlišením 128 x 32 bodů a úhlopříčkou 2,3 cm. Pro jeho probuzení stačí natočit zápěstí. Náramek se dá ovládat také pomocí velkého podsvíceného tlačítka vedle displeje. Jeho pohodlné nošení po celý den zajišťuje použitý odolný polyuretanový materiál.

Plně nabitá baterie dokáže zásobit náramek energií až na 5 dní v případě vypnutého Bluetooth a na 2 - 3 dny se zapnutým Bluetooth. Celková váha činí přibližně 50 g. Náramku navíc díky jeho konstrukci nevadí ani stříkající voda.

Chytrý fitness náramek LG FB84 je v e-shopu CZC.cz k dostání v černé barvě za cenu 2 490 Kč včetně DPH. K dispozici jsou tři velikosti – nejmenší velikost Sstřední Mnejvětší L.

Technické parametry

Displej: jednobarevný OLED, 0,91 palce (2,3 cm), rozlišení 128 x 32 bodů
Konektivita: Bluetooth 4.0
Kompatibilita: iOS 6 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Android 4.2 pouze pro LG G2 a Samsung Galaxy S4)
Funkce: krokoměr, akcelerometr, výškoměr, vibrace, možnost připojení měřiče tepové frekvence, hodiny, budík
Rozměry: velikost L - 18 cm, velikost M - 16,6 cm
Hmotnost: cca 50 g
Baterie: 90 mAh, výdrž až 5 dnů (se zapnutým Bluetooth 2 - 3 dny)

Akční nabídka Akční nabídka