CZC.cz jde naproti loajálním zákazníkům a vydává aplikaci pro iOS

Praha, 27. 8. 2015 – Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz, který disponuje autorizací na prodej celého produktového portfolia značky Apple, představuje vlastní aplikaci určenou pro platformu iOS. Reaguje tak na vzrůstající popularitu produktů Apple a rostoucí počet transakcí uskutečněných z mobilních zařízení, který v první polovině roku 2015 meziročně vzrostl o 93 %. Vedle aplikací pro iOS a Android nabízí CZC.cz také responsivní web optimalizovaný pro použití na mobilních zařízeních.

Nová aplikace pro iOS umožňuje stejně jako její starší sourozenec pro Android pohodlně procházet kompletní nabídku e-shopu CZC.cz a nakupovat přímo z mobilního telefonu. Vedle rychlého procházení produktového katalogu a vyhledávání s inteligentním našeptáváním se aplikace vyznačuje také zrychleným nákupním procesem. Nechybí ani možnost filtrování na základě technických parametrů, produktové obrázky ve vysokém rozlišení nebo integrace s uživatelským účtem.

Díky ní mohou zákazníci přímo v mobilu sledovat stav svých objednávek včetně historie provedených nákupů. Aplikace zákazníkům pomůže také s vyhledáním a navigací na nejbližší z 67 poboček CZC.cz po celé České republice. Ke každému obchodnímu místu pak nabídne kontaktní informace, otevírací dobu i přehled nabízených služeb.

„Aplikace CZC.cz pro iOS je funkčně velmi podobná verzi pro Android, má však modernější design a disponuje několika novými funkcemi, například možností přihlášení přes Facebook nebo Google+,“ uvedl k představení aplikace Milan Štěpán, ředitel technologie a vývoje webu. „Design aplikace vychází z prostředí systému iOS, uživatelé si tak mohou užít nativní prvky, flat design a poslední trendy ve flow jednotlivých nákupních kroků,“ dodal Štěpán.

Aplikace podporuje iOS ve verzi 7.1 nebo vyšší a lze ji volně stahovat z App Store. Optimalizována je pro použití se zařízeními iPhone 5, iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Na jejím vývoji pro CZC.cz pracovala společnost Mobile Internet ze skupiny tAdy. Starší aplikace pro Android je zdarma dostupná prostřednictvím Google Play a podporuje Android ve verzi 2.3.3 a vyšší.

 

Akční nabídka Akční nabídka