CZC.cz nabízí první počítače s Windows 10 i OEM licence nového OS od Microsoftu

Praha, 29. 7. 2015 – V nabídce českého prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz již zákazníci naleznou první počítače s operačním systémem Windows 10. Vybírat mohou celkem z 26 počítačových sestav značek HAL3000, LYNX a CZC. První novinky s Windows 10 od největších výrobců přitom přijdou na český trh až se zpožděním několika týdnů. V souvislosti s příchodem Windows 10 očekává prodejce v druhé polovině roku růst prodejů počítačů a notebooků o 20 - 30 %.

Jako první se s Windows 10 ukázaly v nabídce CZC.cz sestavy HAL3000, LYNX a počítače CZC Hraju si. Celkem se jedná o 26 sestav, jejichž cenové rozpětí začíná na 9 670 Kč a končí na 28 999 Kč včetně DPH. „S uvedením Windows 10 na trh očekáváme ze strany zákazníků zvýšený zájem o notebooky a počítačové sestavy. Prodeje v obou kategoriích dle našich odhadů porostou v druhé polovině roku o 20 - 30 %,“ komentuje očekávaný vývoj Tomáš Pilský, obchodní ředitel CZC.cz.

Kompatibilní produkty s operačním systémem Windows 7 nebo Windows 8.1 si mohou zákazníci bezplatně upgradovat na Windows 10 po dobu jednoho roku od zpřístupnění. Pokud chtějí svůj nový počítač či notebook začít využívat ihned po doručení a nechtějí se věnovat nastavování ani instalaci dalšího softwaru, mohou si v CZC.cz ke všem kompatibilním zařízením přikoupit komplexní balíček Start, který nově obsahuje právě volitelnou možnost upgradu na Windows 10. Ta byla zahrnuta také do servisních balíčků Refresh a Komplet. Instalaci Windows 10 si tak v případě zájmu mohou nechat provést i majitelé již dříve zakoupených zařízení s nárokem na upgrade.

V nabídce CZC.cz nechybí ani operační systém Windows 10 ve variantách Home a Professional. Na výběr jsou jak OEM verze distribuované na DVD nosiči, tak USB flash diky s přenositelnou licencí. Cena Windows 10 se liší v závislosti na konkrétní verzi a startuje na 3 099 Kč včetně DPH.

Kompletní nabídku produktů s Windows 10 na CZC.cz naleznete pod tímto odkazem.

Akční nabídka Akční nabídka