CZC.cz představuje VIP program pro firemní zákazníky

Praha, 5. 5. 2016 – Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz nabízí firemním zákazníkům možnost zařazení do VIP programu. Ten pro ně neznamená jen sníženou cenovou hladinu nebo přednostní odbavení, ale i přímý kontakt na osobního B2B specialistu, možnost platby na fakturu se splatností nebo prodlouženou lhůtu na vrácení zboží a další výhody.

Ať už firemní zákazník právě vybavuje novou kancelář, obměňuje zastaralé IT vybavení nebo pořizuje zaměstnancům nové mobilní telefony, pomůže mu B2B oddělení v CZC.cz. „K množstevním a dlouhodobým odběrům se vždy snažíme přistupovat projektově. Díky tomu jsme schopni nastavit zajímavou cenu celé zakázky. Nakupovat za zvýhodněných podmínek u nás přitom automaticky mohou všechny firmy zařazené do VIP programu,“ představil firemní program Denis Ceniga, B2B manager CZC.cz. „Pokud se požadované zboží standardně nenachází v naší nabídce, vyhledáváme jej také na evropských trzích,“ uvedl Ceniga.

Snížená cenová hladina nebo projektově nastavené podmínky větších zakázek přitom nejsou jedinými benefity tohoto programu. „Při nastavení spolupráce s CZC.cz získává firemní zákazník kontakt na osobního B2B specialistu. Spolehnout se kromě výběru odpovídajícího zboží může také na sjednání finančního či operativního leasingu, doplňkového pojištění, možnost platby na fakturu se splatností, prodlouženou 30denní lhůtu na vrácení zboží nebo přednostní odbavení včetně zrychleného vyřízení případné reklamace,” dodal Ceniga.

CZC.cz obsluhuje široké spektrum firemních zákazníků od menších živnostníků přes střední firmy až po státní správu a nadnárodní společnosti. Do VIP programu je subjekt zařazen automaticky po dosažení obratu 100 000 Kč za poslední 3 měsíce, případně po schválení individuální žádosti. Úpravu cen přitom B2B tým CZC.cz nabízí u větších nákupů i zákazníkům nezařazeným do VIP programu.

Podrobnější informace včetně kompletních vstupních podmínek a doporučených SMB produktů naleznou firemní zákazníci na webu profirmy.czc.cz. Hlavní výhody nově spuštěného VIP programu představují zaměstnanci CZC.cz také v rozhovoru na YouTube.

Akční nabídka Akční nabídka