CZC.cz se spojuje s eSubou a pomáhá růst mladým talentům

Praha, 20. 7. 2018 - Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz bere pod svá křídla eSubu, nejstarší a nejúspěšnější profesionální herní tým v České republice i na Slovensku. Vstupuje tak do prostředí eSportu s úmyslem podporovat mladé talenty a zajistit co nejlepší podmínky pro jejich vývoj.

„Naším cílem je maximální možnou měrou podporovat herní aktivity v České republice, k čemuž se snažíme přispět i spojením s nejúspěšnějším e-sportovým týmem u nás – eSubou. Díky naší podpoře bude pro tým možné postoupit na tu nejvyšší úroveň a maximálně rozvinout svůj potenciál. To se týká zejména podpory začínajících hráčů a profesionalizace stávajících týmů,“ říká marketingový ředitel CZC.cz, Milan Duda. 

I pro eSubu je to vítané spojení, jak uvádí výkonný ředitel týmu Ladislav Dyntar: "Spolupráce s CZC.cz je pro nás téměř srdcovou záležitostí. Nikdo jiný nemá k hráčům a GEEKům tak blízko jako oni. I to byl jeden z důvodů, proč nám spojení dávalo ohromný smysl. Díky CZC.cz se nyní můžeme více soustředit na jádro našich aktivit - podporu mladých talentovaných hráčů v cestě za jejich sny.” Těch je navíc čím dál větší množství, eSuba aktuálně čítá 50 hráčů v osmi týmech.  

CZC.cz jako nový generální partner eSuby spouští novou microsite "Hraj jako eSuba" věnovanou fanouškům eSportu. Ti se na ní dozví podrobnosti o hardwaru, který stojí za tituly mistrů světa, získají možnost přiučit se herní finesy napříč nejoblíbenějšími současnými hrami, zkrátka nakouknout pod pokličku úspěchu eSuby. Mimo to si i kromě běžného zboží na CZC.cz budou moci pořídit nejrůznější propagační předměty v barvách svého oblíbeného týmu.  

Samotní hráči eSuby se také stanou ambasadory speciálních CZC/eSuba počítačových sestav. 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Akční nabídka Akční nabídka